Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek őrültség? Nem...

Szerintetek őrültség? Nem tudom hogyan érezzem magam.

Figyelt kérdés

Ne bántsatok kérlek,így is elég nehéz a dolog. Véleményeket szeretnék hallani, idegenekét is,ezért jöttem ide.

Kérem csak olyan válaszoljon aki tanácsot adna,nem szidna.

köszönöm előre is:)


Barátommal több,mint egy éve együtt vagyunk. Nyáron megcsalt. Megtudtam,megbeszéltük,tudom,hogy megbánta,egész más irányt vett a kapcsolatunk azóta,sokkal komolyabb lett..csak kár,hogy ilyen áron. Nem k*rt félre,csók volt.

Csak aztán egy részeg ismerősünktől megtudtam,hogy a kapcsolatunk elején,amikor még nem töltöttünk túl sok időt együtt kavart egy csajjal egy buliban,de miattam nem találkozott vele.

Marhára kellene örülnöm ennek? Hát nyilván nem megy,mégsem tudok emiatt annyira haragudni rá.

Egy kicsit több,mint egy hónapja költöztünk össze,így kapott még egy esélyt. Ha nem laknánk együtt simán elsétáltam volna,de közrejátszott,hogy nem volt hova...:S

Így adtam mégegy esélyt neki.


A történet nagyjából ennyi. Nem tudom mit lehetne kezdeni ezzel a helyzettel,hiszen sosem kerültem még ilyenbe.

Apám végig csalta anyámat,de ennek ellenére még évekig együttmaradtak,aztán elment egy másik nőhöz.

De sajnos ez alapján nem tudok ítélni,hiszen más helyzet.

Valaki? :(


2012. márc. 31. 19:55
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Szex egyikkel sem volt. És nagy dolog hogy a legelején is vissza tudott utasítani valakit,utólag viszont -hiába érzem magam átverve- nem tudok ítélni.

Akkor még nevetve dobtam volna ki, így nem reális ha most megteszem és a szívem szakad meg.

Régebben,előző kapcsolataiban rengeteg problémája volt a hűséggel...vagyis annak hiányával. Nálam viszont megemberelte magát,baromira őszinte a kapcsolatunk és ezért is érzek így,mert mindent elmondunk egymásnak és... kicsit talán sokat is,ez más tészta.

Ez a 2 eset is elég alkoholmámoros állapotban történt.

Bár ez sem magyarázat.

De na.

2012. márc. 31. 20:52
 12/14 anonim ***** válasza:
Nevetve dobtad volna ki...ha nem laknátok együtt, most is kidobnád, azt írtad korábban. Nem feküdt le egyikkel sem, el is mondta, szereted is... Egyszerűen nem értem, mi a bajod. Nyáron smacizott mással, az is már majdnem egy éve volt és még ezen rágódsz. Más örülne neki, ha csak ennyi problémája lenne. Túlkomplikálod a dolgokat. Szerencsétlen meg teperjen...
2012. márc. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

nem teper,sosem kértem, néha előbukkan belőlem ez,akkor "tud róla" ,hogy bánt.

nem traktálom vele.

a lényeg egyszerűen csak az,hogy egy év után,úgy,hogy ő kérte,hogy költözzünk össze,szeretjük egymást...nem akarom,hogy bárki is egy vak libának lásson,aki megbocsátott,mert hülye,és nem meri elengedni.

nem ez a helyzet ugyanis...

mert többször belegondoltam és ha én akkor ,nyáron,mert tudom a sztorit olyan helyzetben lettem volna,lehet én is megteszem.

megértem.

fiúból van.

és elsősorban haverok vagyunk,majd utána szerelmesek,így könnyebb,egyszerűbb.


szóval oké,hogy nem tűnik problémának,de végülis az a probléma,hogy később ő se,és most aki tudja se tartson egy gyenge libának,mert vele maradtam..

2012. márc. 31. 21:31
 14/14 anonim ***** válasza:

Ne haragudj meg a következőkért: te hülye vagy. A semmiből csinálsz problémát. Ha jól értem:

-szereted

-megbocsátottál neki

-de az a bajod, hogy egy apró hibáért nem rúgtad ki és most félsz, hogy MÁSOK mit gondolnak RÓLAD? Szerintem csak indokot keresel a szakításra.


Már bocs, de ilyen nyakatekert gondolkodás után nem tudom elhinni, hogy szereted. Akkor nem filóznál ilyen hülyeségeken és nem érdekelne más véleménye. A barátom csinált már hülyeséget, nem pont ilyet, de hülyeséget és nem dobtam ki azért, mert azt gondoltam, hogy elvárják tőlem.


OFF: borzasztó nehéz értelmezni az írásod, megkönnyítené az értelmezést, ha esetleg mondatokban fogalmaznál fél sorok helyett.

2012. márc. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!