Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kör vagy "egyenes" asztalos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kör vagy "egyenes" asztalos megoldás?

Figyelt kérdés
2 hét van a foglalóig, el kellene dönteni. Szerintetek melyik a jobb?
2010. márc. 19. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem egyenes, ha a hely nem túl nagy, hogy maradjon elég hely táncolni. szerintem az egyenes asztalos kisebb helyet foglal. plusz könnyebben csinálod meg az ültetést, nem mondjuk 10 embernek kell hogy ismerje egymást, elég csak a családokat egymás mellé tenni. A körösnél meg esetleg szét kell venni egy-egy családot, az meg nem túl szerencsés

2010. márc. 19. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Amúgy a hellyel nincs nagyon baj, így is inkább nagy a tér, mint kicsi... :)
2010. márc. 19. 17:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kör volt, sokkal elegánsabb, szebb, ha van hely, meg pláne!Gratulálok!
2010. márc. 22. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kör elegánsabb, de általában drágább, nekem nem érne annyit. Egyébként attól is függ, mennyi hely van.
2010. márc. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!