Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hajnali telefon zaklatásnak...

Hajnali telefon zaklatásnak számit? Mit akarhatott?

Figyelt kérdés
ma fél 5 kor egyik ismerősőm hivott a mobilon, de mire megtaláltam a telefont abbahagyta a hivást
2012. ápr. 1. 14:56
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Épp gombapörköltöt csinált de már javában amikor rájött hogy nincs gomba és felhívott, de aztán rájött hogy inkább cseeszegeti a szomszéd mari nénit
2012. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
Vagy rájött, hogy mást akart hívni.
2012. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ő is álmos volt, és tévedésből tárcsázott téged.
2012. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
Talán tőle kérdezd meg!
2012. ápr. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
Egyetlen hívás még nem zaklatás. Ha rendszeresen csinálja, akkor az, de akkor is jobb számot cserélni, mint feljelentgetni, nem lesz semmi következménye, csak majd' egy évig járhatsz a bíróságra (egy ismerősöm tapasztalata).
2012. ápr. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
Egy darab hívás az nem zaklatás! Pont ezt akartam írni én is! Mikor lettünk ennyire túlérzékenyek? És ha valami baja volt, és csak téged tudott elérni, mondjuk ne adj'Isten, utolsó erejével? Jobb, ha felhívod, hogy minden rendben van-e, kell-e valami segítség. Senki sem telefonál jókedvéből hajnalok hajnalán, hacsak nem félretárcsáz, de akkor meg azt is meg lehet érteni, gondolom, álmos lehetett és félrenyomott.
2012. ápr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Legközelebb némítsd le a telefont éjszakára.
2012. ápr. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néhány napja éjszaka sms érkezés hangjára ébredtem. Félálomban megnéztem: egy távoli ismerősöm írta - gondolom, a telefonjában levő összes számra - hogy pár perccel előbb megszületett a kisfia. Nem vettem zaklatásnak. Az álmosságtól gratulációt írni nem tudtam, de boldog mosollyal az arcomon fordultam a másik oldalamra és aludtam tovább.
2012. ápr. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem egy eset még nem zaklatás. Majd kérdezd meg, hogy véletlenül hívott-e vagy szívatni akart??
2012. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mit akarhatott? Szerinted mi tudjuk?


Hozzám Ili néni csengetett egyik nap, a 3. szomszéd. Nem mentem ki, mert hajat szárítottam. Nem tudod, mit akart?

2012. ápr. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!