Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen őrjítő vagy vicces...

Milyen őrjítő vagy vicces szokásai vannak a párodnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 20:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Ajjajj, vicces szokások vannak bőven :D


Hasonlóan mint egy előző válaszoló párja ,ha valamit elrontok abból rögtön poént szül!Mivel eléggé gyorsan, hadarva beszélek, ez eléggé sűrű :D Ha pl. bambulok, azonnal leutánoz!:D


Állandóan azzal "fenyeget" nevetve,hogy "nagyon meg leszel verve!":))))) ... persze tudjuk mindketten, hogy csak viccel. Soha nem emelne rám kezet! :)


Ha butaságot mondok,szereti ismételgetni.:)


Utcán tud úgy viselkedni, mint egy hülyegyerek.A múltkor Rocky-t játszott.Felszaladt egy 3 fokos lépcsőn, hatalmas éljenzéssel felemelte mind a két kezét, ezt egy cigánykerék követte. Közben az "Eye Of The Tiger" c. számot énekelte. Nagyon sokat nevettem rajta :D


Ha ő ront el valamit, akkor valami hatalmas tudományos magyarázatot talál ki, amit látszik ,hogy még ő sem ért. persze a vége mindig az ,hogy miattam volt.vagy annyit mondd,hogy "jó, csend!"..néha hozzárak valamit ,amit én bénáztam.:D


Szeret nekem beceneveket találni.PL:Amióta mutattam magamról régi képeket, mikor még "duci" voltam,Pufókának hív néha.:D Ha butaságot mondok Majomnak :D


Ha mondok valamit, pl: hogy "olyan nagy orrom van" sunyin nekiáll vele piszkálni.Persze elmondja,hogy egyáltalán nem úgy van ahogy én gondolom.Imádom!:D

Pl. Én:Orr piercinget szeretnék, olyan szép.Szerinted jól állna nekem?

Ő:Háááááát, hely van hozzá bőven :))

Múltkor véletlen rosszul fordult és orrba vágott kicsit a vállával.

Én:Kicsim orrba vágtál :D

Ő: Bocs nem bírta kikerülni az én kicsi törékeny vállam a te nagy orrodat.:D

Kb így kell elképzelni.:)


Egy dolog ami kicsit hát nem is idegesít, inkább zavar.Hogy nagyon csúnyán beszél az Anyukájával. :/ Bár egy ideje finomabban.


lassan fél éve együtt,remélem örökre :)

2012. ápr. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádom a páromat, de vannak fura dolgai :)

Idegesítő: Folyamatosan pukizik. Ez még nem elég utána úgy csinál mintha én lettem volna és pukisnak hív. Néha beszélgetés közben megszólal, hogy húzzam meg az ujját és ha meghúzom megszólal a hátsó fel(ha a bátyám ott van ketten csinálják). Ha pedig csúnyán nézek rá azt mondja, hogy inkább ez jöjjön ki, ne a mentő.

Vicces: Mindenkit kifiguráz.

Ha kutyát sétáltatunk mindig elfut és a kutyák futnak utána és ez szerinte azt jelenti, hogy őt jobban szeretik.

Múltkor új kutyaházat csinált a bátyám és párom megmutatta a kutyának, hogy kell bemenni(értsd: befeküdt a kutyaházba).

A virágot gaznak hívja.

Soha nem találja a papucsát és érdekes helyekről szokott előkerülni(pincéből, könyvespolcról, virágtartóról, konyhaasztal alól, kocsi csomagtartójából stb.) Eleinte idegesített, de már rájöttem, hogyan csinálja. A helyére akarja tenni, de közbe még csinál valamit a papucsot lerakja és elfeledkezik róla.

A kabaláinak érdekes neveket ad: pl. Csúfi(csúfból), Hüci(örültem, hogy nem megint ilyesmi név, de elmondta, hogy ez a Hülye Cica rövidítése) stb.

Ha lát valahol egy Hello Kitti-s cuccot mindig bemutatkozik, hogy őt meg xy-nak hívják.

Minden hülyeségben benne van. Múltkor pl. fogadásból megkérdezte egy csajtól, hogy hol esett el, hogy így elszakadt a farmerja.

Hirtelen ennyi, de még mesélhetnék.

2012. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

- Nagyon rondán káromkodik, nem csak itthon, az utcán is.

- Szeret hangosakat fingani, böfögni és utána még megjegyzést is tesz: inkább ez jöjjön ki mint a körzeti orvos, vagy:egészséges a baba stb.

- Szerte hagyja a ruháit.

2014. jún. 27. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!