Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon rosszban vagyok a...

Nagyon rosszban vagyok a nővéremmel, egy szobában alszunk mit csináljak? Eladnám, valakinek nem kell?

Figyelt kérdés

A nővérem 24 én 21, ő most kezdte a fősulit, én melózom éhbérért.

A nővérem kisebbségi komplexusos, nyavalygó, de tökéletes alakja van, én átlagos vagyok hozzá képest, de nagyon kemény, inkább magam oldom meg a problémáimat, minthogy panaszkodjak. Ő viszont lelki szemetesládának használja kicsiny családunkat, hiába beszélek meg vele mindent, nem tud változni, és szerintem igazából nem is akar, élvezi, hogy anyukám kiszolgálja.

Tényleg jó csaj, nem akarja valaki befogadni?

Mondjuk van egy sóher pasija, de csak panaszkodik nekünk, hogy csóró, meg hogy nem ezt érdemli.

Nem akarja valmi gáláns úr befogadni?

Még nagyon sokat kell melóznom, hogy elköltözhessek. :(

Biztassatok valamivel!


2009. szept. 15. 19:26
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszi nem!

Már bocsi,de ahogy így nagyábol bemutattad,hamr megölnénk egymástxD

2009. szept. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ne foglalkozz vele én 14 vagyok a bátyám 18 éves 1 szobában vagyok vele a nővérem már házas.Anyám elbaccta mikor nagyanyámat ide költöztette.


A bátyámmal majdnem mindig verekszünk.A múltkor mondta,hogy milyen jó,hogy vagyok mert ha nem lennék akkor ő megőrülne.Anyám előtt meg ilyeneket mondd,hogy engem úgy szájba vágna(csak azért mert nem hagyom,hogy szóban bántsanak.)


Hidd el szivesen cserélnék veled:'(

2009. szept. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Mi a hajtépésig ritkán jutunk el, de szerintem sokkal jobb, mint mikor érzelmi terrorban tartja a családot...


Koszt és kvartély és ruha vásárlási utalványok kellenek neki csak, meg valaki, akit szapulhat. Mindössze. :P

2009. szept. 15. 19:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Vigyél neki egy pasit :-)
2009. szept. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
18%
mikor alszik jól rugdosd fejbe ,hátha rendbe jön az agya!
2009. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Anyukám elég gyengekezű, de azért már ő is látja, hogy nem normális, hogy 24 évesen így viselkedik... Jó persze, ha piszkosul gazdag celebek lennénk akkor ráér felnőni, de nem vagyunk abban a helyzetben.

Szóva most már kapott néhány jól időzített pofont a hiszti közepébe, utána pár napig egész normálisan viselkedik... Szóval tényleg az agyában van a hiba! XP


Próbálom elsózni valahová, mindig elviszem bulizni, hátha... De finnyás is, nem csak agybajos. :P (Haha, ezt így még nem fogalmaztam meg, de tényleg én viszem el bulizni. A nővéremet.)

Lecserélném egy bátyóra is szívesen! :D Egy nagyszájú hülye, agresszív, tudkó bátyó mégiscsak jobb lenne, mint ez a nyavalygós szerencsétlenség. Lenne egy hímnemű családtag, olykor biztos hasznot hoz. :P

2009. szept. 16. 09:02
 7/16 anonim ***** válasza:
74%
Öcsém hasonló, mint a nővéred, sose dolgozott meg semmiért, de a pénzt elvárja. Mi se vagyunk gazdagok. Hidd el, pasiból is van lusta dög testvér. Még rosszabb, mint nőben, mert kiszolgáltatja magát a női családtagokkal.
2009. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Sajnos könnyen el tudom képzelni.


Dehát az ember már csak olyan, hogy mindig azt hiszi az jó, jobb, ami nincs. :P

2009. szept. 16. 11:14
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Koltozz ki kulfoldre, es szakitsd meg vele a kapcsolatot. Tudod mikor szenvednek vele 21 eves letemre??? Soha!
2009. szept. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szegénykém:)

megértelek:)

de nincs menekvés vagy eladod vagy te menekülsz:)

2009. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!