Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ennyire anyás? Kisfiam most...

Ennyire anyás? Kisfiam most múlt 1 éves és vannak napok mikor nem hajlandó az ágyában aludni (egy szobában alszunk)!

Figyelt kérdés
Napközben ott altatom de éjszaka van hogy elaszik az ágyában és hajnal 1-2 körül már oda kell hogy vegyem magunk közé! Olyankor rajtam alszik (fejét a fejemre teszi) Leszokik róla valaha?
2010. dec. 21. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kissebbik fiam most 10 hónapos, és folyton rajtam lóg. Ő velünk alszik a kezdetektől, egyszerűen nem volt hajlandó megmaradni az ágyában, a nagyobbik meg iskolás ( most 11 éves) nem akartam, hogy a sírás miatt nem tudjon aludni. Ő is nagyon anyás volt, és folyton átkunyizta magát hozzánk, foltyon Anyu-Anyu volt. ( most vagy én csinálom "túl jól" a dolgom, vagy genetika:) de kinőtte, független, lelkileg nagyon érett, önellátó ( a korához mérten) kiskölyök lett belőle, aki imádja a tesóját, zokszó nélkül segít, nem féltékeny....stb:)Viszont néha még 4 évesen is átkéretszkedett, de akkor szépen meg tudtuk beszélni, hogy már nagyfiú. A lényeg, nem marad így a kisfiad. A kissebbikkel meg ugyanúgy vagyok mint te. Ha nem érek hozzá, szinte azonnal ébred.Imádom, de gyakran már terhes a dolog:(
2010. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi is ugyan igy vagyunk,a kislányom 16 hónapos és nem hajlandó az ágyikójában aludni,van mikor beteszem kb,1-2 órát van el,de ahogy észre veszi,hogy külön van már sir is,és akkor veszem oda közénk és reggelig ott is marad.Hát nem tudom,le fog-e szokni valamikor,de remélem ha nagyobb lesz azért külön fog aludni!
2010. dec. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is így indult. A kislányom (1 éves) kb. 6 hónapos koráig a kiságyban aludt, utána este betettem őt majd éjfél körül felébredt és reggelig mellettem aludt. Aztán 8 hónapos kora körül szép fokozatosan kialakult, hogy már este együtt alszunk el a mi helyünkön, a kiságyat semmire sem használjuk. Nappal pedig babakocsiban alszik a levegőn. Szerintem ne aggódj, idővel vágyni fog a saját kis fészkébe. Húgom ugyanezt csinálta anyukámmal és 3-4 éves korától egyedül aludt a saját (nem rácsos) ágyában.
2010. dec. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem ez egyaltalan nem baj 20evesen mar ugysem akar veletek aludni
2010. dec. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!