Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tabu tema nalatok a...

Mennyire tabu tema nalatok a csaladban a szexualitas?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat!
2009. jún. 16. 10:07
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a szüleink egyszer azt mondták h ez teljesen természetes dolog,de mi ennek ellenére nem szoktunk szexről beszélgetni.
2009. júl. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
82%
Én bizony azt hiszem, meg kellene tartani a szexnek a misztikumát, a varázslatot, valami felemelő legyen benne, és az, hogy ez a mi dolgunk, nem a barátoké, szomszédoké, hanem a mi saját intimitásunk, belső titkunk. Szóval ne legyen már annyi, mint a rendszeres fogmosás, vagy a vizeletürités.
2009. júl. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenki valaszat!

Nalunk sem volt tema, es ezert en is ugy erzem, mint egyik valaszolo, hogy 30 eves koromig, ezert nem is tudtam elvezni a szexet. De en mar maskepp beszelek a lanyommal :))

2009. júl. 15. 06:22
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk tabu volt addig, amíg anyu le nem tudta küzdeni a gátlásait pár éve, de azért kb. 10 éves koromban elkezdte a felvilágosítást a nemi érésről, és ez végül is jól jött, és pont időben, mert 11 évesen jött meg az első vérzésem (pont egy balatoni nyaralás alatt), szóval nem ért ismeretlenül a dolog. Anyunak nehezebb dolga volt ezen a téren, mert őt még erről se világosították fel a szülei, és nagyon konzervatívan nevelték (olyannyira, hogy mikor egyszer egy fiú hazakísérte egy bálból, a falurádió pletyka következtében a szüleihez már zaftos sztori jutott el, még mielőtt hazaértek, és anyut a saját apja rugdosta végig az udvaron, pedig semmi nem történt közte és a fiú között). Anyu idén lesz 50, és még csak pár éve tudta túltenni magát igazán a szülei hozzáállásán, és jobban megnyílni a témában. Apám meg csak öcsémmel szemben liberális a témában, ő a fiú. (én 24 vagyok, öcsém 19)
2009. júl. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Maga a nemi érés nem volt tabu. Anyám szépen elmondta a nő nővé válásának folyamatát, vagyis a menstruációs megjöttét...de ennyi. Bár az obszcén szavakat előszeretettel használta világ életében, de a szexről soha egy fél mondatot nem lehetett mondani még viccből sem. pedig mielőtt férjhez ment, abortusza volt alig 16 évesen, aztán apámmal élt, ahogy élt, de később szeretőt tartott, aki az ablakon járt ki-be... szóval nem tudom, ez a prüdéria mire volt jó velünk - lányaival - szemben. Amúgy most is ilyen: undorral beszél a férfiakról, a szexet meg említeni sem lehet...

(biztos minket meg gólya hozott:-)))

2009. júl. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
TABU
2010. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!