Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom a sok pofont az élettől...

Unom a sok pofont az élettől van még vele valaki igy?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna motrot kapni.de apáék nem veszik meg mert féltenek és én ezt nem tudom elfogadni..nagyon rosszul esik,hogy álmodtam róla 3 évet és most ideértem a korhoz és fejemhez basszák..hogy veszélyes...nagy csalódás ez az élet..
2012. ápr. 2. 09:15
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
16 F..
2012. ápr. 2. 09:17
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
ez legyen életed legnagyobb problémája
2012. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

:D


Azt kívánom neked, hogy ne érjen nagyobb csalódás az életed során! :)


Nem mellesleg hogy akartad vezetni, mikor 16 évesen jogosítványod sincs? Vagy apuci azt is ígérte mellé? Vesz egyet?

2012. ápr. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
:D :D :D. Előzőkkel egyetértek.
2012. ápr. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igazuk van! Tényleg veszélyes. Szerencsére az én fiamnak nincsenek ilyen vágyai! Ő sem kapná meg!

Amúgy az élet tényleg tele van sok pofonnal. Néha úgy padlóra küld, hogy alig bírsz majd felkelni onnan. De muszáj lesz! Mert az életnek vannak naposabb oldalai is, és ezeket is észre kell tudni venni. A Te esetedben pl az ebből az esetből: hogy aggódó szüleid nem azért nem veszik meg neked a motort mert nem szeretnek, hanem mert féltenek az esetleges következményektől.

2012. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Elhiszem, hogy rosszul esik, de ez legyen a legnagyobb fájdalom az életedben! Tudod mostanában nagyon sok a motorbaleset, mert a fiatalok azt hiszik, hogy övék a világ, mert motoron ülnek és mennek, mint a veszett. Ha donorjelölt akarsz lenni, akkor kérjél csak motort továbbra is. Egyébként abból a szempontból nem volt igazuk a szülőknek, hogy 3 évvel ezelőtt is tudták, hogy veszélyes, minek ígérték meg? Ez nem volt szép tőlük, ha már akkor azt mondják, hogy ide figyelj, kisfiam, nem fogunk neked venni 3 év múlva sem, mert veszélyes. De gondolom, ők ezzel akartak lecsitítani, hogy majd 3 év múlva.... Aztán eljött a 3 év és hozzádvágták, hogy nem kapsz. Ez tényleg rossz húzás volt. De abban igazuk van, hogy féltenek.
2012. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Majd lesz motorod egyszer.
2012. ápr. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Soha ne kapj nagyobb pofont az élettől!
2012. ápr. 2. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
És még csak 16 éves vagy. Hidd el, lesznek ennél nagyobb bajaid is, nem is olyan sokára.
2012. ápr. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Ezt az álmod ne add fel, egy motor nagyon jó hobbi.
2012. ápr. 2. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!