Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Unom a sok pofont az élettől...

Unom a sok pofont az élettől van még vele valaki igy?

Figyelt kérdés
Nagyon szerettem volna motrot kapni.de apáék nem veszik meg mert féltenek és én ezt nem tudom elfogadni..nagyon rosszul esik,hogy álmodtam róla 3 évet és most ideértem a korhoz és fejemhez basszák..hogy veszélyes...nagy csalódás ez az élet..
2012. ápr. 2. 09:15
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdést, hol van itt a sok pofon???
2012. ápr. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Felnősz oszt veszel magadnak kismotort! De szar az élet!
2012. ápr. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igaza van annak aki azt mondja, hogy ez nem pofon. Egy ilyesmi még a simogatás kategóriába tartozik. Nagy játékos az élet. Néha veszteségnek álcázza a fődíjat. Mondom a fiamnak ne vezess, ha ittál, vagy ha fáradt vagy. Hagyd az autót, gyere haza busszal, majd bemész érte. Na, persze. Átbulizott éjszaka után még hazavitte a barátnőjét, aztán hazafelé elaludt a volánnál, kibetonozott árokba belehajtott. Az autó totálkáros lett, de neki csak a kézfején lett egy kis horzsolás. Persze valami buzgó mócsing azonnal a rendőrséget hívta állampolgári kötelességeit hangoztatva. Semmi gond. Alkoholszonda nem mutatott semmit, de a jogosítványát bevonták és előállították vérvételre. Na ekkor mondta a fiam, hogy igazságtalan az élet. Nem, fiam, nagyon is igazságos. Ugrott a jogsi, nehogy valami nagyobb kárt okozzál magadban vagy másban. Ad az élet, látjátok, gondolkodási időt. Majd pár év múlva neked is lesz motorod, amikor felelősséggel tudod használni. Nincs még itt az ideje, mert ha már itt volna, már megkaptad volna. Türelem.
2012. ápr. 2. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Gyűjtögess rá!Menj el nyáron dolgozni,aztán jövő nyáron is.Mire 19-20 leszel,lehet lesz egy f*sza kis motorod!Hidd el nincs annál jobb érzés,mint mikor a saját pénzedből vehetsz magadnak valamit!
2012. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is álmodoztam hasonlóról,de azt én nem ajándékba kaptam,hanem én vettem meg.Ha annyira szeretnéd,tegyél is érte valamit.
2012. ápr. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!