Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Félek, hogy...

Mit csináljak? Félek, hogy így el fogom veszíteni a páromat!

Figyelt kérdés

Friss diplomásként már fél éve nem találok munkát. Rettenetesen megvisel a dolog. Már ott tartok, hogy utálok emberek közé menni, mert úgyis az első kérdések között szerepel: "Na találtál már munkát?" Aztán persze jön a szánakozó tekintet. Szüleimtől folyamatosan azt hallgatom, hogy kezdésnek bármilyen munka jó, és szerintük adjam lejjebb az igényeimet. (Előfordulhat, hogy ez lesz):S

Párommal kapcsolatban van a legnagyobb probléma. Ő látszólag megértő velem, azt mondja előbb-utóbb úgyis találok munkát és ne keseredjek el. De én mégis azt veszem észre magamon, hogy rajta vezetem le a feszültséget. Semmi nem tetszik nekem és állandóan azon nyavajgok neki, hogy annyi pénzem sincs hogy egy ruhát vegyek magamnak.......

Azt mondja egyre hisztisebb leszek és volt már olyan is hogy azzal poénkodott, hogy ha már nem bírja elviselni a hisztijeimet szakít és nyugta lesz(Persze hatalmas mosollyal a képén tálalja és utána bújik hogy csak viccelt). Ő ezt viccnek szánja, de az én túlérzékeny állapotomba még hetek múlva is ezen kattogok.

Mindent túl érzékenyen veszek és azt érzem senki nem ért meg!

Félek tőle, hogy kezd besokallni belőlem! Mit gondoltok?



2012. ápr. 2. 19:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Felismerni, de mit? Figyeljetek! Túl sokan vagyunk, és túl sok a rokon, olyanok, akiket beraknak, mert letudják a papírozást másképp, nem kérik a végzettséget, hogy meglegyen, a felsőfokút végzett meg legyen szalag munkán, meg örüljön, a minimálbérnek, főleg, amikor ilyen becstelenítések is érnek minket, mint pl ez a doktori címes dolog is, mert nem azt nézi a hüle aki ezt is hozzánkvágja, hogy miről van szó, csak azt hallja, hogy diploma=csalás ergó megint bebizonyosodott, hogy nem ér a diploma semmit.
2012. ápr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Szüleimtől folyamatosan azt hallgatom, hogy kezdésnek bármilyen munka jó, és szerintük adjam lejjebb az igényeimet."

Rohadtul igazuk van,de Neked kényelmesebb otthon ücsörögni...

Bármilyen melót elvállalhatsz,majd ha meg lesz álmaid melója váltasz,ennyi...Addig sem lenne anyagi gondod,vagy legalábbis pár fokkal jobb lenne-nem azon kéne nyavajognod,hogy nem tudsz ruhát venni...Talpraesett lennél,akkor ez a kérdés fel sem merül...

2012. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!