Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Annyira szeretem a páromat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Annyira szeretem a páromat, hogy szinte már fáj! Attól rettegek, hogy egyszer elfogom vesziteni, mert megfojtom a szerelmemmel! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2008. nov. 14. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát.. először is ne függj tőle ennyire

Azt mondják semelyik szerelem se tart örökké

És ha a tiétek se fog, akkor minél jobban szereted annál jobban fog fájni a csalódás.

Viszont ha ő is ugyanígy szeret, akkor nincs semmi probléma :) Legyetek boldogok :D

2008. nov. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Próbálj kezdeni valamit a saját önbecsüléseddel, nem úgy néz ki hogy megállsz a saját lábadon. Próbáld meg magad egyedül is jól érezni, pl. sport, közösség, hobby. Meglásd ha magadra találsz nem fogsz így rettegni a szerelmed elvesztésétől.
2008. nov. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Éreztesd vele, hogy mennyire szereted, ugyanakkor azt is, h meg tudsz lenni nélküle is. Mikor melyiket, egy picit jobban, és ezzel magadhoz tudod kötni, h imádod is, de nem is "láncolod" le.. ;) Nekem bejött!
2008. nov. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem neked nem kell semmit sem tenned ahhoz, hogy megtartsd magad mellett a társad! Biztos vagyok benne, hogy a párkapcsolatotok kölcsönös. Te is imádod és ő is imád. Ez már csak így megy...:)
2008. nov. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hali!

Én ugyan ebben a cipőben jártam.

Csütörtökön még arról beszéltünk hogy vajon meddig fogjuk még bírni mert egyre többet vitázunk.

Meg elmondta barátnőm hogy tudja hogy szeretem szóval nem mondjam el annyiszor.

Változtattam a dolgokon pl tegnap reggel 10-től ma reggel 10-ig együtt voltunk és nem mondtam neki csak kb 3-4 alkalommal és odáig jutottunk hogy már ő kérdezte meg hogy szeretem-e és kérdeztem hogy jobb-e neki így és azt mondta hogy maradjak ilyen mert sokkal jobb.

2008. nov. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!