Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érettségivel, és 2 éves...

Érettségivel, és 2 éves szakmával egy orvosokból álló család elfogad?

Figyelt kérdés
Találkozgatok egy fiúval, orvosi egyetemre jár, sebész szeretne lenni, még van néhány éve, de orvosnak készül. Az édesanyja is orvos és az apja is, a nővére meg közgazdász diplomás. Nekem csak érettségim van, és egy 2 éves OKJ-m. Egy ilyen család elfogad egy kevésbé tanultat?
2012. ápr. 3. 15:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

amennyiben nem csak diplomájuk van, hanem értelmesek is, akkor el kell, hogy fogadjanak, mert nem a diplomától lesz valaki az emberből

nekem van diplomám, a páromnak nincs, mégis felnézek rá és baromi sokat tanultam tőle az évek folyamán

2012. ápr. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Általában nem, de lehet szerencséd lesz. Bár ilyenkor is gyakran 10 év házasság után jönnek elő a "te milyen diplomát tettél le az asztalra" kérdések.
2012. ápr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, nálunk is szinte mindenki orvos. Ha valóban intelligens emberek, elfogadnak. Azt fogják nézni, hogy a fiúk boldog-e melletted. Nekem egy szakmunkás férjem volt- nem emiatt ért véget.
2012. ápr. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen múlik.


Anyósomnak nincs diplomája, mégis mindig a szememre veti, hogy nekem sincs.

2012. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok egy esetről sem ahol hosszú távon műkődik egy ilyen kapcsolat,pedig mindig kihangsúlyozzák,hogy nem emiatt lett vége.Addig míg tanul jó leszel ,útánna már csak nemkívánatos teher,vagy a csendes otthon váró feleség aki elnézi a szeretők hadát.Sajnos ilyen az élet.
2012. ápr. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha EMBEREK, nem majmok, akkor nem lesz baj.


Annyira k*rvára silánynak tartom azokat, akik csak a felsőfokú végzettséggel rendelkezőket tekintik embernek!

2012. ápr. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!