Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam barátnőmnek hogy...

Elmondjam barátnőmnek hogy csalják?

Figyelt kérdés

Elég gáz szituációba kerültem. Ma vittem a lányomat kardiológiára, és a barátnőm élettársa ott dolgozik mint ápoló.

Láttam, hogy az udvaron elkap egy nővérkét, beszélgetnek. El is indultam felé, de meggondoltam magam mikor nekiálltak csókolózni.

Lefényképeztem, első dühömben (régen lakótársam is volt a lány)

Itthon kezdtem gondolkodni:

Most fél éves a fiuk.

Barátnőm min. GYEDet kap.

A csaló fél szerinte az Igazi.

Fogalmam sincs mit tegyek!



2012. ápr. 3. 17:23
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
57%
Én inkább elküldeném neki a képet névtelenül.
2012. ápr. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
mire döntöttél?
2012. ápr. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
én is támogatom a név nélküli képküldést!
2012. ápr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Mindenképp add valamilyen formában a tudtára.
2012. ápr. 4. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, hogy rossz híreket kaptatok!

És a barátnődet is, hogy ilyen a férje...Hogy döntöttél, elmondod neki?

2012. ápr. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Nem vagy konnyu helyzetbe.Pont te legyél az, aki a barotnojében egy világot tor ossze!De valahol te is érzed,h. tudnia kéne rola. Az még nem jelenti a válást.A névtelen kuldéssel vigyázz,hátha a férj elkezdi nyomozni,milyen telorol ment.Nem kell azonnal dontened..gondold át..
2012. ápr. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Névtelen levél... gratulálok! Ennyit az egyenes útról és a bátorságról.
2012. ápr. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:

az igen.

én biztos nem vállalnék gyereket úgy ha nem tudnám eltartani, ugyanis (szerintem) akármennyire is bizonygatja egy férfi h így szeret, meg úgy szeret, még simán vonzódik más nőkhöz, és gondolkodás nélkül megcsalja a párját, ha lehetőség nyílik rá.

2012. ápr. 11. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Végülis elmondtam. Első körben a pasi által én lettem elhordva minden szarnak, stb, próbálta magát visszanyalni, de hál égnek barátnőmnek több önérzete van.

Közben kiderült, hogy egyszer lebukott, csak a barátnőm szégyelte nekem elmondani. Szóval az utolsó esélyt játszotta el.

Most nálunk vannak, még egy két hétig biztos, aztán meglátják. A férjem szívesen fogadta őket, barátnőm meg segít a munkámban.

Kész magánbölcsink van már XD

2012. ápr. 12. 10:44
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
szerintem jól tetted :)
2012. ápr. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!