Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Több éves kapcsolatba nektek...

Több éves kapcsolatba nektek belefér, hogy a párotok nélkületek menjen minden évben nyaralni 3-4-5 napra?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 4. 09:55
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
60%

nekem ez már nem fér bele


Igaz volt olyan, hogy én nem kaptam szabadságot, a párom viszont elment nyaralni egy hétre. A nővére fizetett mindent és már év elején le volt foglalva a szállás így variálni nem lehetett, engem is vittek volna, de a főnök beintet. Ilyen esetben nem haragudnék. Csak akkor ha direkt nélkülem tervezi.

2012. ápr. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ. Ha a régi haverokkal megy, akikkel én annyira nem szeretek együtt lenni, akkor persze. De ha le akar rázni, el akar szabadulni,akkor az jelzi a hozzám viszonyulását, az már nyilván nem fér bele.
2012. ápr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
34%
nekem nem fér bele
2012. ápr. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
55%
Nálunk elképzelhetetlen. Örülünk ha egy évben egyszer szabadságra tudunk menni és együtt tudunk lenni olyankor.
2012. ápr. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Attól függ kivel megy. Ha a haverok miatt dönt úgy,hogy nélkülem kíván nyaralni akkor az nagyon bántana és elgondolkoznák, mennyire vagyok fontos neki. Ha viszont velem is szervez pár napos nyaralást és emellett szeretne kicsit a barátokkal is elmenni az még belefér.
2012. ápr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
74%
Mind ketten elég sokat dolgozunk így örülünk ha nyáron eltudunk utazni valahova és ha ennek ellenére is nélkülem óhajtana meni akkor lenne hozzá 1-2 szavam.
2012. ápr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
84%
Én férfi vagyok és nem értem hogy a nőknek miért támad féltékenységi rohama hogyha a srácuk elmegy nyaralni 3 napra Balatonra a haverokkal.Teljesen barátnőmentes 3 napra.A nők is elmennek a barátnőikkel ide-oda.Megmondtam a barátnőmnek hogy elmegyek és kész.Ennyi jár.Ő is szokott menni a barátnőivel 2 napos wellness micsodákra.
2012. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:

A minden évben nekem nem fér bele.

Szerencsére nélkülem nem is menne.

(előttem járt haverokkal,de mivel nekem eszem ágában nincs sátorral világvégére menni,igy ő sem megy,inkább nézünk olyat ami mindkettőnknek megfelel)



Azt a kevés szabadságot inkább együtt töltjük

2012. ápr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

Ennyiből elég nehéz megmondani. Ha egyébként sok a közös program, közös kirándulás, stb, akkor beleférhet. Főleg, ha mondjuk régi haverokkal találkoznak, vagy a hobbijának van valami rendezvénye.

A körülményeket azért ismerni kellene, sok mindent máshogy lehet látni.

2012. ápr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Bele kellene férni.A férfiak mennek barátnő mentes 3 napra.A nők meg tartanak csajos napokat amik pasi mentesek.Mi ezzel a probléma?Majd töltenek együtt is pár napot.
2012. ápr. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!