Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Belefér egy jó kapcsolatba...

Belefér egy jó kapcsolatba hogy a férfi minden hétvégén kocsmázik? És ha pici baba is van már?

Figyelt kérdés

7 hónapos terhes vagyok. Párom minden pénteken vagy szombaton elmegy kocsmázni a haverjaival. Mondtam neki, hogyha megszületik a pici, ritkítani kellene ezeket.

Erre azt vágta a fejemhez, hogy ne akarjak házisárkány lenni! Tényleg olyan nagy kérés, hogy kocsmázás helyett inkább a gyerek körül segítsen??

Már régóta eljárogat, de csak heti egyszer. Örülök neki, hogy a sok munka után kikapcsolódik. De szerintem az lenne a normális, ha a pici fia fontosabb lenne, mint a haverjai.


2010. júl. 13. 09:21
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Magától fog az jönni, ha megszületik a baba.

Már említetted neki, hogy mi az elvárásod, szerintem ne mondd neki túl sűrűn, mert tudod a tiltott gyümölcs hatása. Nehogy az legyen, hogy tiltva van és azért akar majd állandóan eljárni.

Ha megszületik a baba és szeret benneteket, akkor automatikusan ritkulni fognak ezek a bulik. Bár nyilván akkor is lesz rá igénye, amit eddig is elfogadtál, de már ritkábban.

Sok sikert hozzá.

2010. júl. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
39%

Én eleve nem mentem volna olyan emberhez, aki minden hétvégén kocsmázik - mert ez egyenesen az alkoholiznmushioz vezet, annak az elsö fokozata.

Gyereket végképp nem vállaltam volna.

Egyáltán nem tartom normálisnak, ha bárki rendszeresen kocsmázik - mindegy, hogy férfi vagy nö.


DE TE választottad ezt az embert, megváltoztatni nem tudod, ha sokat szövegelesz, akkor vagy ott hagy a gyerekkel, vagy MINDEN nap fog kocsmázni.

2010. júl. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Nem tiltani szeretném, csak ritkítani.
2010. júl. 13. 09:27
 4/37 A kérdező kommentje:
Említett itt valaki házasságot? Szerintem heti 2 sör még nem vezet alkoholizmushoz.
2010. júl. 13. 09:28
 5/37 anonim ***** válasza:
71%
Ha belegondolsz: ennyi neki is jár. Ő keresi a pénzt, gürcöl egész héten, és ez az egy kikapcsolódási lehetősége van. Ha nem lesz totál részeg, akkor megengedhető. Persze a baba születésével tényleg ritkítani kellene a kiruccanásokat, de akkor se tiltsd meg teljesen!
2010. júl. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
77%
Ettől még lehet jó kapcsoalt, hogy a párod elmegy egy héten egyszer kocsmázni. Gondolom nem hullarészegen megy haza, úgyhogy ne akarj szerintem ezen változtatni. Én biztosan nem balhéznék ezért, és attól még lehet jó apa, hogy egy héten egyszer nincs este otthon.
2010. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Igen, neki is jár, tudom, és örülk hogy ki tud kapcsolódni.

De reggeltől estig dolgozik, és én örülnék pénteken vagy szombaton annak a néhány órácskának, ha hármasban töltenénk, nem külön.

2010. júl. 13. 09:31
 8/37 anonim ***** válasza:
56%
Kössetek alkut egyik hétvége az Ővé a másik a Tied.
2010. júl. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam, hogy mi lenne ha csak 2 hetente járna el. Erre mondta, hogy ne legyek házisárkány.
2010. júl. 13. 09:34
 10/37 anonim ***** válasza:
71%

szerintem ha csak egy nap,és csak 2-3sör,akkor nem baj!gondolom úgyis csak este felé megy el!addigra (jobb esetben) a pici alszik!és gondolom nem reggelig mulatozik!

belefér,véleményem szerint!:))

2010. júl. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!