Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez még belefér a testvéri...

Ez még belefér a testvéri kapcsolatba? Nekem nem tetszik ez a dolog. 22/F

Figyelt kérdés

Lehet ,hogy én érzem illetve látom rosszul, de olyan mintha az öcsém szerelmes lenne a húgunkba.

Egyszer azt mondta nekem ,hogy milyen szerencsések vagyunk, hogy ilyen kis törékeny,babusgatni való húgunk van.


Sokszor amikor a húgom fekve tévézik az öcsém odamegy és elkezdi csiklandozni és simogatni a talpát, le akarja venni róla a zoknit amit a húgom nem enged, és ebből ki alakul ilyen játékos birkózás.


Máskor meg az öcsém olyat csinál ,hogy csak úgy elkapja a húgomat és rányom egy csókot az állára.

Meg van ,hogy egy felemi kézben és úgy cipeli a lakásban.


Az öcsém 19 éves, a húgom meg 16 éves.


2011. dec. 14. 17:15
 1/9 A kérdező kommentje:

*


felemeli

2011. dec. 14. 17:16
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Normális dolog. Örülhetnél, hogy szeretik egymást és nem pedig veszekednek, marakodnak.
2011. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2011. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ütné, akkor azon panaszkodnál. Egyébként vér szerinti testvérek?

Különben nem hiszem, hogy ez rossz dolog lenne..

2011. dec. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem tudom, nekem 2 bátyám van és 3 fiú unokatestvérem (mind idősebb nálam) és még most is szoktak pakolgatni, emelgetni, nyakba venni, mert 52 kiló vagyok vasággyal és szerintük ez vicces (ráadásul sokáig én voltam az egyetlen lány a családban - és a legkisebb is). Én 24 vagyok, a kisebb bátyám 29, a nagyobbik 35, unokatesóim 31, 34, 35 évesek.

Ha ez nem tetszik, akkor beszéld meg az öcséddel, lehet, hogy ő így mutatja ki a szeretetét, nem feltétlenül szerelmes a húgotokba. Nekem még a fülembe is bele szoktak puszilni, mert vicces és jópofa. Szerintük... Nekem meg cseng utána egész nap. :)

2011. dec. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Vér szerinti testvérek vagyunk.


Akkor úgy látszik , csak nekem furcsa ez.

2011. dec. 14. 17:27
 7/9 anonim ***** válasza:
64%
Köztem és a bátyám között 4 év van. Amikor 10 év alatt voltam akkor hasonlóan birkóztunk, hancúroztunk. Kb. már 5 éves koromban figyelmeztetett az anyánk, hogy testvérek vagyunk, mi nem szerethetünk egymásba, nem lehet semmi, mert az vérfertőzés. Persze volt hasonló, igazi csók próbálkozása, de én leállítottam. Szóval ezt a szülőnek kell helyretenni.
2011. dec. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

3 bátyám van. 10, 11 és 15 évvel idősebbek.. Amíg kisebb voltam és otthon laktunk, azaz míg én 16 nem lettem ugyan ez volt.. :) ölelgettek, puszilgattak és büszkék voltak rám.. Miért ne lennének? Ez normális. Szeretnek.:)

20/l

2011. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
32%

Ajj de lúzer vagy... elég egyértelmű, hogy mindkét kérdést te írtad ki.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..


Ezt is meg amit belinkeltek itt, meg most én is.


Tanulj meg írni, aztán irkálj ki ilyen húgira izgulós kérdéseket.

Gondolok itt arra, hogy ha a "hogy" szó elé írod a vesszőt, rossz helyen van a vessző... -.-"

Szerencsétlen...

2011. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!