Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Női megérzés? Szimplán elmebaj?

Női megérzés? Szimplán elmebaj?

Figyelt kérdés
Arról az érzésről szeretnék kérdezni, mikor minket, nőket hatalmába kerít az az érzés, hogy most oda kell figyelnünk a párunkra. Aztán jön egy csaj a képbe, és talán amit érzünk akkor az, hogy a féltékenység. A fiúk meg undokoskodnak meg lenéznek minket, hogy: Látod, már megint féltékeny vagy! Ha így folytatod, elveszítesz! És hopp... Azon kapjuk magunkat, hogy meg is csaltak! Szóval szerinted megérezzük és tényleg volt miért féltékenykedni vagy mi üldözzük valóban bele őket? Régen én az utóbbira tippeltem volna és elhittem volna, hogy bennem van a hiba... De asszem már nem.
2012. febr. 11. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A női megérzés nem ezt jelenti :) Megérzed, ha baj van, megérzed, ha valakivel beszélni fogsz, én például ha túlságosan sokat gondolok valakire, akkor 2 napon belül megjelenik, ez eddig kivétel nélkül így volt.

Viszont a minket érintő eseményekért ettől még mi magunk vagyunk a felelősek. Ezzel nem azt akarom mondani, hogy a te hibád a megcsalás, csak ez megérzések nélkül is bekövetkezne, és az oka ugyanez lenne.

2012. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát ez ennél bonyolultabb szerintem, és amit írtál az is jó de szerintem magába foglalja az is a női megérzés fogalmát amit írtam. Vannak olyan nők, akik másokat tesznek felelőssé saját hibájukért ezt aláírom, az esetek döntő többségében úgy van, de van az is, amikor a szimplán a férfi nem a felelős, aminek megannyi oka lehet. Nálunk ez a neveltetés miatt van, túl későn kezdett el a párom kijárni és nem élte ki magát és másokra is kiváncsi(állítólag csak volt, már nem.....xd).
2012. febr. 11. 21:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves első, ha már több napig gondolsz valakire aztán az hirtelen bejön a képbe az nem női megérzés hanem bevonzás, úgy lehet különbséget tenni a kettő között, hogy ha lesz egy megérzésed akkor nem adod tudtára a párodnak hogy na én most 2 karommal védelek attól a személytől. Természetesen kell viselkedni határokon belül, aztán ha így is megtörténik a baj akkor volt az megérzés, így előfordulhat hogy beleüldözöd az embert a szituációba amit jobb is ha megtettél mert ha egy ilyen dolog miatt csak azért is megcsalnak, jobb ha az elején kiderül milyen emberrel is álltál össze, plusz azért az sem normális hogy az első jött ment nőnél felüti a fejét a bizalmatlanság akkor ott a kapcsolat se áll biztos lábakon és ha erre még rájön a női hisztéria akkor végképp borul az egész.
2012. febr. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
63%

Nincs női megérzés. Legalábbis olyan romantikus, misztikus sz@r, amiről beszéltek, nincs.


A "női megérzésnek" titulált dolog egyszerű: a nők könnyebben érzékelik a metakommunikációs jeleket. Tudat alatt felfogják, de tudatosan nem. Aki meg még buta is, hogy utána nézzen, azt hiszi, hogy a vaginájának jövőlátó képessége van.

24/L

2012. febr. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
aha :D Mondjuk reális amit mondasz! :D
2012. febr. 12. 00:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a bevonzásban nem hiszek.

Komolyan, én akárhányszor próbálkoztam ezt tudatosan használni, mindig az ellenkezője történt.

Egyébként is, nem hozzám igazítja valaki az életét, mégis találkozom vele, hogyan vonzhattam volna be?

Nekem ez ezerszer inkább megérzés kategória :)

2012. febr. 12. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert rosszul csinálod, én tapasztalom nap mint nap, azért tartok ott már 22 évesen ahol.
2012. febr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!