Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tervezhetek vele...

Szerintetek tervezhetek vele komolyabban?

Figyelt kérdés

Nyáron lesz 3 éve hogy együtt vagyunk, ebből kb. 1,5-2 éve már együtt élünk. Mit gondoltok?

Természetesen nem elsietni akarom a dolgot, csak ilyenkor már sejthető, hogy a férfi komolyan gondolja?

Én 21(L) éves vagyok, ő 25(F).

Van saját véleményem is a dologról, de több is érdekel. (Mindketten suliba járunk, egyértelmű, hogy ezt be kell fejezni, utána lehet mást előtérbe helyezni.)



2012. ápr. 5. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt itt senki nem tudja neked ennyiből megmondani. Természetes, hogy félsz attól, hogy beleéled magad valamibe, ami hosszútávon nem működik, és idegenek véleményével is igyekszel megbizonyosodni a kapcsolatotok létjogosultságáról. De ezt neked kell tudni. Főleg, hogy nagyon kevés információt írtál le.
2012. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze számít a korotok, meg hogy mióta vagytok együtt, de nem ez a döntő ebben a kérdésben (persze nem mindegy hogy tizen/huszon éves vagy-e és pár hónapja vagy éve vagytok együtt?!), hanem az, hogy minden rendben van-e köztetek!? Ugyanazon az úton jártok? Nem nagyon eltérő a jövőképetek? Tudjátok egymást támogatni álmaitokban? Elfogadtad a hibáit, nincs olyan ami kifejezetten zavarna?

Ha minderre igen a válasz, akkor szerintem tervezhetsz, de mondjuk ha ő még csak nem is célozgat erre, akkor addig inkább ne.

Saját tapasztalat alapján ez számít inkább.

2012. ápr. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Semmilyen informatív adatot nem adtál meg, csak a korotokat, meg hogy hány éve vagytok együtt. Ennyiből nem tudunk neked véleményt mondani. Nem is igazán értem, hogy mit vársz idegenektől. Neked kell tudni, hogy mit szeretnél a párodtól, meg neked kell ismerned.
2012. ápr. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!