Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy 19 éves fiúval mennyire...

Egy 19 éves fiúval mennyire tervezhetek komolyabban?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, és nagyon tetszik egy 19 éves fiú, és én is neki. Most ez így lehet hülyén hangzik, mert van még időm, de én 25 éves korom környékén már szeretnék gyereket, fiatalon akarok szülni. Ez a fiú még csak most kezdi az egyetemet. Tudom, hogy ez még nagyon távoli dolog, mert még össze sem jöttünk, de tervezhetek szerintetek komolyabb dolgot? Mert ő még 3 év múlva is fiatal lesz, arról nem is beszélve, hogy még egyetemista lesz...
2010. júl. 26. 10:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
"Mert ő még 3 év múlva is fiatal lesz," miért egy 25 éves nő még nem fiatal? De! 3 év nem olyan nagy különbség főleg ha elég érett a fiú. Nemrég voltál te is 19 így tudod, hogy gondolkodik egy ilyen korú ember. Gondolkozz el rajta mérlegelj és dönts :D Sok sikert!
2010. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember más és más. Nem tudom, hogy az általad említett srác mennyire komoly. Általában a fiúk olyan 28-32 éves korukban érnek be, legalábbis nekem ez a tapasztalatom. Így előre tervezni ismeretlen emberrel nagyon nagy felelőtlenség. :) 30/n
2010. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
A kor nem számít.(annyira) Én is 25 vagyok, a barátom 21. És 2 éve, és 5 hónapja, hogy együtt vagyunk, mindennél jobban szeretjük egymást. Mondjuk mi még nem szeretnénk gyereket. Csak akkor, ha meglesznek a megfelelő körülmények. Lakás,munkahely, mert ha csak az egyikőnk melózna, az úgy annyira nem. Vagyis érted? Legyen előtte egy éves munkaviszonyom legalább.
2010. júl. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Mi a párommal 16 éves korunkban jöttünk össze. Párom 4 hónappal fiatalabb mint én. Most vagyunk 22 évesek.

Nagy szerencsémre, ami mostanság igen ritka, hogy a párom komolyabban gondolkodik, és jobb a felfogása, mint a mostani "tisztelet a kivételeknek" 20 éves fiúknak.

Mi is pár év múlva szeretnénk kisbabát, és ő nem ellenzi. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy attól hogy még 19 éves lehet egy nagyon komoly gondolkodású és érett férfi, akivel simán tudsz tervezni babát 25 évesen is. Szerintem a kor az nem akadály, én nem szalasztanám el a lehetőséget. És még addig úgyis bármi alakulhat, lényeg, hogy boldog legyél!!!:)

2010. júl. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk is én vagyok az idősebb.Én 25 a párom meg 21.Én még nagyon nem akarok gyereket, a párom pedig eléggé pedzegeti.Nem azt mondom hogy nincsenek problémáink de azok nem a korkülönbségből adódnak.
2010. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha még csak ott tartotok, hogy tetszetek egymásnak, akkor ráérsz még a gyereken gondolkodni. Várd meg, lesz-e belőle egyáltalán komoly szerelem, ugyebár anélkül nincs értelme tervezgetni. Ha meg kialakul a szerelem, akkor úgyis magadtól nekiállsz tervezgetni :)
2010. júl. 26. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy egy egyetemista fiú nem fog gyereket vállalni veled, ha egy csöpp esze is van. Ugyan mégis miből tartanátok el a picúrt, a gyesedből? De még ha tgyást és gyedet is kapnál, akkor sem lenne elég hármótoknak. Mert akkor ha gyereket akarsz, akkor feltételezem együtt szeretnél élni vele. Mégis hol, hogyan? Szóval vagy túl tudsz ezen lépni és később lesz gyerek - már amennyiben szereted annyira a srácot - vagy keress inkább mást.


Ez amúgy nem a komolyságon múlik. Sajnos attól még mert egy pár mindkét tagja boldogan várja a gyereket, egyáltalán nem biztos, hogy el is tudják majd tartani. Szóval ha te azt hiszed, hogy a semmiből el lehet tartani egy gyereket és csak szeretet kell neki, akkor talán neked is korai még 25 évesen szülni.

2010. júl. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én egy 24 éves fiú vagyok és emlékszem rá, hogy néhány éve még jobban akartam családot, gyereket, mint ma, amikor inkább 30 körülre várnám a komolyabb döntéseket. Talán szomorú, de így van.
2010. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem eleve szánalmas, hogy te így kezdesz egy kapcsolatba. Egy gyereket nem úgy kéne vállalni, hogy megtalálod azt a férfit, akivel családot akarsz alapítani? Mert amit leírtál úgy hangzik,hogy tök mindegy,ki lesz az apa, csak csináljon fel mielőbb, mert fiatal anya akarsz lenni. Annyira irritál az ilyen hozzáállás.. Ráadásul ha össze se jöttetek, mi a fenét nemakarsz? Miért nem lehet szeretni egymást és KÖZÖSEN tervezni? Egy férfiben ne a spermadonort keresd, mert lehet, nem lesz tartós a kapcsolat. A közös jövőt pedig nem most kell tervezni, de nem is akkor, amikor összejöttök, hanem jobb helyeken akkor, amikor kellőképp megismeritek egymást és úgy érzitek, nem kell több, mint amit adhattok egymásnak.. 24/L
2010. júl. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek kérdésre kellene fektetned a hangsúlyt. Én is azt hittem, 26 évesen már lesz lurkóm, erre 30 évesen szültem, és még mindig lehet, hogy korábban, mint megértem rá... :) Szóval sosem tudhatod, mi lesz 3 év múlva. Szerintem ha összejön, járjatok a sráccal, aztán lesz, ami lesz. Ne tervezz előre x évre, csak érezd jól magad, míg fiatal vagy.
2010. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!