Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális érzés ha undorodom...

Normális érzés ha undorodom az idősebb családtagoktól?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 5. 22:52
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Félek is az öregségtől. Torna van minden nap stb.amugy az utcán

Átok olyan nőket akár70 évest is aki nagyon ápolt nem büdös öregszagu meg tornára is ját ilyen mükörme van sörtelenit.én is öregkoromba megteszek majd mindent mint sophia loren

2012. ápr. 5. 23:21
 12/20 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem menj aludni,mert még a 14.életévedet se töltötted még be.
2012. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%
"Az anyámtól is undorodom olyan öregszagu meg elhizott fujj" Kívánom,ha majd gyereked lesz ugyanezt gondolja rólad
2012. ápr. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Én nem fogok olyan elhanyagolt lenni mint anyám.
2012. ápr. 5. 23:24
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Én apámtól undorodok.Büdös,pia szagú és olyan wáááá,nem is tudom,mi bajom van vele:S
2012. ápr. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
97%

"Félek is az öregségtől. Torna van minden nap stb.amugy az utcán

Átok olyan nőket akár70 évest is aki nagyon ápolt nem büdös öregszagu meg tornára is ját ilyen mükörme van sörtelenit.én is öregkoromba megteszek majd mindent mint sophia loren"



Ezt a rossz, igénytelen helyesírást direkt csinálod, ennyire nem lehet "véletlenül", hülye valaki. Ez tényleg KAMU!!

2012. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

"Nem mindenki azért kövér mert sokat eszik"


Kedves nyolcadik!


Mondj még egy okot!

2012. ápr. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerűen hazudik aki azt mondja, hogy nem eszik, csak hízik.
2012. ápr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Félsz az öregedéstől. Keress fel egy pszichológust, nem szégyen az, én negyedik hónapja járok, és segít. Nem teljesen normális ez a hozzáállás. Nekem konkrétan emberundorom van/volt.
2012. ápr. 6. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
85%

19-nek

Fogamzásgátó, hormonzavar, pajzsmirigy alulműködés, antidepresszánsok és egyéb neurózisra illetve pszihózisra alkalmazott pszichiátriai gyógyszerek, vérnyomáscsökkentők, szteroidok, genetika, terhesség. Soroljam még?


Ha nem értesz hozzá, legalább ne szólalj meg...

2012. ápr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!