Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemtudom mit tegyek!? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mit tegyek!? Nagyon rossz érzés valami idősebb lány aki ismeri a lányokat segítsen légyszi! Nem csajozás!

Figyelt kérdés
Na szóval! Barátnőmmel most leszünk 2 évesek! Az a helyzet hogy amikor vagy 5hónaposak lehettünk voltak viták és a barátnőm megcsalt 1 szájrapuszival!Sokak szerint ez nem megcsalás de nekem még az is ha csak rágondol!Én rá 2-3 napra megbocsájtottam mert szinte már könyörgött és megalázta magát hogy visszafogadjam!De ez a megcsalás az esemény után fél évre rá derült ki kb.Ez az idő alatt volt 1 közös nyáriszünetünk ahol meguntuk kb egymást és 3 lánynak húztam az agyát meg hülyéskedtem velük de CSAK msn-en unalomból és nemis komolyan!Az 1ikkel beszéltük, hogy féltékennyé kellene tenni a barátnőmet mert nemfigyel rám!Írta nekem smsbe hogy kíván meg ilyenek de barátnőmet szinte már hidegen hagyta!Utána 1 igen idegesítő úgymond ellenségem odajött hozzám és mutatta a telefonjába az smseket.Barátnőm írta neki h bánja h nem engedte h megcsókolja a srác!Meg h majd velem szakít és összejönnek! De bnőm meggondolta magát és nemcsalt meg!Na most ez igy kb 1 év után feljött bennem de fél éve már nincs is vita de szerintem ez a nyár miatt van!Most minden napra van program hülyéskedés de valamiért feljött!Szerintetek mitől lehet? És szerintetek megtenné, hogy akár most is megcsal vagy hasonló? Bocsi a hosszúságért :D
2010. júl. 21. 11:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Szakítsatok, egyáltalán nem tudom mit keresték még egymás mellett.
2010. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
mivel nemigen lehet több 18nál,így.....még gyerekesebben gondolkozik,nem gondol bele a másik helyzetébe,jóformán csak ő maga számít,így benne van a pakliban,de ha megbocsájtottál neki,akkor ne hánytorgasd,fogadd el.Beszélgessetek sokat kettőtökről.
2010. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tök jó lenne azt már fiatalon felfogni, hogy az ilyen gyerekes bosszúk ("megcsalt, hát visszakapja") sehova nem vezetnek. Aztán majd ő is visszabosszul (ahogy meg is tette), és soha nincs vége. Kár, hogy érzelmi intelligenciát a filmekben, és a neten nem tanítanak.
2010. júl. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a kapcsolat már halálra van ítélve!
2010. júl. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ti nem szeretitek egymást, csak azt, h van egy kapcsolatotok. szakítanod kéne hiszen nagyon gyerekesen viselkedik
2010. júl. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez már 1 éve volt! Csak most feljött bennem és nemtudom, hogy küzdjem le!
2010. júl. 23. 14:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem fogod leküzdeni. Ha leküzdöd, újra elő fog jönni, és újra, és újra. Engem barátom fél év együttlét után csalt meg, csókkal. Ezután még másfél évig voltunk együtt. Időpocsékolás volt, sose tudtam megbízni benne ugyanúgy, és lehet, hogy szívem mélyén nem is akartam. Nem vágytam olyan pasira, aki egyszer megcsalt. De ezt csak akkor láttam be, mikor már vége lett. 20L
2010. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!