Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Facebook! Párkapcsolati...

Facebook! Párkapcsolati státusz? ( 22 év feletti korosztály)

Figyelt kérdés

Párom állandóan facebookon lóg. (Már idegesítő mértékban) Mindent kiír, zenéket posztol, olyan képeket tölt fel, amik tetszenek neki. Nézegelődik, chatel. Szerencsére nem flörtöl/csajozik. (Legalább is remélem) Nem kommentelget/lájkolgat nők képeit.

2 éve vagyunk együtt, de 2 év alatt nem rakta ki, hogy kapcsolatban van.

Amikor rákérdezek, hogy miért annyit válaszol hogy nem a facebookra tartozik a magánélete és aki fontos számára, az úgy is tudja, hogy egy pár vagyunk.

Ezt egyébként én is így gondolom. Én alig használom a facebookot, nálam sincs kint hogy kapcsolatban. (Pont azért mert nem akarom hogy minden ismerősöm naprakész legyen az életem eseményeiből)

Nah de párom több időt tölt a facebook elött, mint velem és ő se rakja ki? ÉS azt mondja nem ott élni a magánéletét, szerintem meg pont hogy ott éli az egész életét.

Mit gondoltok?


2012. ápr. 6. 16:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%

Hogy mit gondolok?

1.A párod facebook függő

2.Te meg bolhából csinálsz elefántot.

2012. ápr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
83%
Te nem rakod ki, de o rakja ki, hogy kapcsolatban? Eleg furcsa vagy. Face book fuggo lett a parod. Erd el, hogy te erdekesebb legyel, mint a face book. Ha te nem akarod, hogy a maganeletedbol napra keszek legyenek az emberek, a te ismeroseid, mert akarod az ellenkezojet a parod ismeroseivel?
2012. ápr. 6. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
87%

Én nem értem, hgyha kirakom, hogy Xy-nal vagyok kapcsolatban, vagy WZ jegyese vagyok, esetleg ZQ felesége, akkor miért teregetném ki a magánéletem?!


Van valaki akit szeretek, és ezt büszkén vállalom. És elvárom ugyanezt a páromtól.


Jöhet a lepontozás!

2012. ápr. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
83%

Én ezzel úgy vagyok, hogy szerintem aki kapcsolatban van "vállalja fel" facebook jobbra-balra.


Az meg hogy facebook függő, az a nagyobb baj.

2012. ápr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%

79%: én felpontoztalak, egyetértek.


Kérdező:

úgy érzem, csak "együtt vagytok", de nem tartoztok össze.

Olyan nincs, hogy nem a facebookra tartozik ez vagy az, hiszen minden sz@rt közzé tesztek, ami egy kicsit is szimpatikussá tesz benneteket a másik, akár idegen ember előtt is.

Tetszeni vágytok, és igenis, még mindig kerestek...

Nem ezzel van a baj, hanem a be nem látással.

Nem értem, miért ő zavar téged, amikor te is pontosan úgy állsz őhozzá, ahogy ő hozzád?

Aki szeret, az mindent kiad magából és sebezhetővé teszi magát és élvezi, hogy mégsem sebződik.


Egy kérdés: vajon miért van MEGHÍVOTT vendégsereg egy esküvőn? Szerinted az mennyire magánügy?

2012. ápr. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 tetro ***** válasza:
70%
Nálam nincs kint. Az se volt kint soha, hogy egyedülálló vagyok. Mert nem szeretném hogy minden információt tudjon rólam boldog boldogtalan. A születésnapom, a telefonszámom, és a péniszméretem sincs kinn. Utóbbi akkor se lenne ki, ha nagyon büszke lennék rá...
2012. ápr. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Utolsó? Feltűnt, hogy köze nem volt a válaszodnak a kérdésemhez?

Ráadásul nem is ugyan azt írtad le amit én mondtam. Én nem mutogatom magam, nem keresek. Ő sem. Szeretjük egymást. 2 hónap múlva összeköltözünk, komoly a kapcsolatunk.

Az zavar, hogy párom közbe facebook függő lett, amit nem bírok elviselni. Éretlennek gondolom azt, hogy állandóan facebookon időzik. És nem értem, ha már ott van miért nem teszi ki, hogy kapcsolatban van.


Az, hogy én nem teszem ki az nálam elvi kérdés. Rosszul vagyok azoktól akik 2 hét után kiteszik aztán jön a sok gratuláció aztán 1 hónap múlva meg egyedülálló. Ha menyesszony leszek, később feleség kint lesz az adatlapomon. De a mai világban annak, hogy valaki kapcsolatban van semmi jelentősége nincs és sokak számára az csak egy múló állapot.

És köze nincs, ahhoz hogy nem vállalnánk fel egymást.

Ekkora hülyeséget nem is értem hogy lehetett írni.


Abba igazatok van, hogy mivel én nem teszem ki nem várhatom el tőle, hogy ő kitegye. Azt mondta, ha én kitenném már ő is kitette volna a párkapcsolati státuszát.


Érdekelt mások véleménye ezzel kapcsolatban és köszönöm, hogy írtatok!

2012. ápr. 6. 17:43
 8/22 A kérdező kommentje:

Bocsánat, közbe jöttek még vélemények

A mondandóm első fele azaz utolsó: 17:35-re vonatkozott!

2012. ápr. 6. 17:45
 9/22 anonim ***** válasza:
32%

Szereted? Több időt tölt a facebookon mint veled?

Hűha!

Figyu, ha engem érdekel valami, ha valamit nem értek a párom viselkedésében, akkor nem itt kérdezem meg tőled, hogy miért csinálja.

De semmi gond, majd megismered az igazi érzést is, és ez az egész téma mekkora hülyeségnek fog tűnni :)

2012. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

nálunk egyikünk sem facebook függő, bár az emberemnek van egy haveri köre, akikkel ott beszéli meg a sörözéseket. ezzel sztem semmi gond nincs.


a másik: pár hónapja poénból átváltottuk a kapcsolatban státuszt eljegyezve státuszra. azt hittük, kutyát nem fogja érdekelni, erre vagy 30 lájkot és legalább ugyanennyi kommentet kaptunk :)

2012. ápr. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!