Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondol sz a párkapcsolati...

Mit gondol sz a párkapcsolati elképzelésemről, házassági ötletemről?

Figyelt kérdés
Szóval az a baj, hogy nem vagyok szép csak egy átlagos nő. Tudjuk van smink meg fodrász, de ha reggel felkelek meg amúgy is van különbség egy csinált senki meg ez egy természetes valaki között. Szóval az van hogy én úgy gondolok hogy a fentiek miatt nekem egyáltalán nem jár a szerelem. Merthogy úgyis lecserélnek majd, ezért tehát nem is élem bele magam semmibe. Sőt rettegek a párkapcsolattól is, számomra minden ilyen rengeteg energiába kerül, legtöbbször az a megoldás jut, hogy meg sem próbálom azzal az emberrel akivel tetszünk egymásnak, hanem egy tökmásik valakivel érem be vigasztalódással, és rajta úgymond levezetem a másik ember iránt érzett szerelmemet, na persze ezek a kapcsolatok is rosszul végződnek, mert nem birom sokáig beléjük kényszeriteni magam, megjátszani..csakhát nagy gyáva vagyok, most is baromi tetszett egy pasi, én is neki, aztán jól eltoltam elküldtem a legmelegebb éghajlatokra és elisment sajnos, bár még látom rajta az érdeklődést. Én azért küldtem el őt mert szerintem tuti hogy csak pótlék lennék az átlagos kinézetemmel neki is , úgy mint másnak. Mert az átlagnőt úgy is kezelik pontosabban lekezelik a férfiak, hogy némá e ez csak egy átlag, akárhány férfitársaságban voltam eddig mindenütt ez ment 7-70 éves korig, köszi, de én nem akarok a kedves kis átvert barátnő lenni, sem a megcsalt feleség. mert az átlagosnőkre tuti ez vár, a szép és a csúnya nő, na még a csúnya nő is érdekesebb kinézetre mint az átlagos pocsékvacak. Szóval ha házasodom csakis érdekből lesz, nagyon tetszik ez a pasi de most ilyen elképzelésekkel, lelkiállapottal hogyan közeledjek? épp azért mert szeretem, meg mert tetszik azért akarnám neki a legjobbat, mert akit szeeret az ember annak a legjobbat akarja. csak hát a legjobb itt valami szép csinos trendi lány, aki hát nagyon nem én vagyok. A másik a gyerek: genetikai alapon szeretnék párt választani, hogy a gyerekem ne örökölje a sza.r adottságaimat, de sajnos akikbe beleszeretek azok általában csúnyácskák...szóval totálkész vagyok...
2012. jan. 25. 23:59
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
természetesen a szexet sem élvezem, mármint élvezni élvezem, csak arról nincs fogalmam mi az orgazmus, egy pasim volt akivel együtt voltam és kisebb adottságokkal rendelkezett, gondolom belőlem még a gé pontot is kifelejtették kb. szóval fogalmam nincs mit csináljak utóbbi időbe már a libidóm is lecsökkent, meg minden de a lelkigátlásokkal van a legnagyobb bajom, mivel le se mernék vetkőzni az anyajegyeim miatt, amik olyan undorítóak szerintem, de korábban nem voltak ilyen problémáim...talán az a baj hogy kamaszkoromban sokan kosaraztak ki aztán na...
2012. jan. 26. 00:03
 2/18 anonim ***** válasza:
95%
először is hány éves vagy? nem kéne egy pszichológust felkeresned?
2012. jan. 26. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Egy önbizalom-hiányos ember eleve nem lehet jó szülő, mert a saját hiányosságait a gyerekén akarja majd így vagy úgy behajtani. Úgyhogy menj el pszichológushoz, de gyereket így ebben az állapotban inkább ne akarj!
2012. jan. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
Hát ez egy elég buta hozzáállás. A környezetemben azok, akik normális párkapcsolatban (ne adj Isten kiegyensúlyozott házasságban) élnek, kivétel nélkül átlagos és csúnyácskább nők.
2012. jan. 26. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem vagy csúnya.Van olyan hapsi akinek te vagy a legszebb a világon.Ha te elhiszed magadról, hogy csinos vagy,el fogja hinni ezt más is.Nekem ifjabb koromban mindig nagyon szép barátnőim voltak.Feleségnek viszont egy teljesen átlagos,anyám szerint csúnyácska nőt választottam.Nekem akkor is tetszik az anyajegyeivel,alacsony termetével és pici mellével együtt.

A lényeg,hogy legyen önbizalmad,legyél aranyos és bátran szeress,ha úgy érzed.

Ne az járjon a fejedben,hogy egyszer lecserél egy szebbre.Ha le fog cserélni,az nem a külsőd miatt lesz,ha nem a viselkedésed,bolond gondolataid miatt.

Hidd el, sok férfi feleségnek nem szépség királynőt választ.

2012. jan. 26. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A szépség rendkívül szubjektív, attól még, hogy nem felelsz meg az átlagideálnak, lehetsz vonzó. Szerintem például Angelina Jolie bűn ronda, mások meg odavannak érte. Az önbizalmadat kellene rendbe tenni, arra meg különféle pszichoterápiák tényleg jók. Aki magabiztos és jó humorú, az vonzó is, és ezt ki tudod fejleszteni magadban.
2012. jan. 26. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%

Ez most hülyén fog hangzani, de nem te jársz magaddal hanem a pasi veled és hát ízlések és pofonok...

Felnőtt emberrel van dolgod, akinek van szeme tudja mit fog ki magának.

Képzeld csak ha az a jó hapsi, akit elhajtottál azt mondaná neked, hogy olyan rondának érzi magát. Mit mondanál neki?

Nehéz meggyőzni azt, akinek az önbizalma a földbe van döngölve. Ne taposd magad lejjebb, ezt a külsőt kell elfogadnod, ami csak szerinted ronda mások szerint nem.

Tudom mit írok. Az egész kamaszkorom azzal telt, hogy mások zrikálását hallgattam a rettenetes külsőm miatt. Azóta sokat változtam. Esküszöm így 37 évesen ezerszer jobban nézek ki, mint kamaszkoromban egyáltalán nem sírom vissza azokat az időket.

Az egyik pasim azt mondta: tudod, ha Whoopi Goldberg talált magának pasit és még gyereke is lett akkor semmi sincs veszve, bárkinek lehet esélye:)

Érdekből ne házasodj boldogtalan leszel a gyereket is megmérgezed a sajnálkozásoddal.

Mellesleg biztos ismered a mondást: a legszebb nőt is unja valaki. Cindy Crawfordot is megcsalták. Akkor miről beszélgetünk? Egy értelmes pasi hülyét kap egy agyon cicomázott libától. Hosszútávon az átlagnők a nyerők pláne ha van humoruk, kellemesen lehet velük eltölteni az időt.

Ha csak a negatívumokat sugárzod magad körül na attól menekülnek.

Szedd össze magad.

A jó pasit meg fogd meg, viríts vele, egye a fene a többi nőt, és ha lelép? Legalább megvolt, kellettél neki, ez növelhetné az önbizalmad. A ronda, unalmas hapsi is megcsalhat mert még ő is lehet jó egy másik nőnek.

2012. jan. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

"Tudjuk van smink meg fodrász, de ha reggel felkelek meg amúgy is van különbség egy csinált senki meg ez egy természetes valaki között."


És? Keress rá fotókra "sztárok smink nélkül" témában.


"nekem egyáltalán nem jár a szerelem"


A szerelem nem jár senkinek, hanem vagy megtörténik, vagy nem. Amúgy a férfiak ugyanúgy nem szeretik a nem magabiztos, magukat lekicsinylő, pesszimista nőket, ahogy a nők sem szeretik az ilyen férfiakat.


"Én azért küldtem el őt mert szerintem tuti hogy csak pótlék lennék"


Az eset jól példázza, hogy miért csak azokat szeretik és azok képesek szeretni másokat, akik magukkal is jóban vannak.


"Mert az átlagnőt úgy is kezelik pontosabban lekezelik a férfiak, hogy némá e ez csak egy átlag"


Ha az ÁTLAGnő nem lenne népszerű, kihalt volna rég az emberiség. Valójában a csúnya nők helyzete elég nehéz, de a szépeknek is vannak problémáik, amiket nem mindegyik szép nő képes kezelni. Az átlagos nők helyzete aránylag a legegyszerűbb sok szempontból.


"mert az átlagosnőkre tuti ez vár, a szép és a csúnya nő, na még a csúnya nő is érdekesebb kinézetre mint az átlagos pocsékvacak"


Az átlagosság-fóbiád és a világ működéséről alkotott kissé torz elképzelésed helyesbítésre szorul. Javaslom pszichológus felkeresését.

2012. jan. 26. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
76%
Ez akkora hülyeség, amit itt leírtál! Vagy nőj fel, vagy tényleg keress fel egy jó pszichológust! Hány éves vagy?
2012. jan. 26. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Az a csacsi jutott eszembe rólad a micimackó meséből. Hogy is hívják? Füles?

Ha így állsz magadhoz, ne várd, hogy ennél többet kapj. Aki tetszene, azt is elküldöd, holott te is tetszel neki? Neked nem a külsőddel van baj, hanem az agyacskáddal.

2012. jan. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!