Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Itten nagyjabol csak a fiatala...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itten nagyjabol csak a fiatalabb korosztaly kerdezoskodik a parkapcsolati temakban?

Figyelt kérdés
2012. febr. 14. 06:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi az hogy "itten"?!
2012. febr. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A gyakorikerdesek.hu erre szakosodott oldalain.Capisci ?
2012. febr. 14. 07:28
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen, a korosztály nagy részét 12-25 közöttiek teszik ki.
2012. febr. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
65%
Nem, itten nem. :D
2012. febr. 14. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jórészt a fiatalabb korosztály kérdez, de kortalan az oldal. Egyszóval nincs megtiltva, hogy akár 50 évesen ne tegyél fel egy kérdést párkapcsolati témában vagy másik témában:)
2012. febr. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Macs1209 ***** válasza:
Viszont a helyesírásra kritikusan figyel minden korosztály :)
2012. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hat igen,azert voltak itt akik lenagypapiztak ,a helyesirasom meg olyan amilyen,nem magyarnyelvu iskolakba jartam.
2012. febr. 14. 09:19
 8/11 anonim válasza:
0%
Hát, aztat látom ám, he! Azé aztat kéne ám tudni akkó is, hogy nem ottan, meg itten, he! Ez nem hejesírási dolog, hanem intelikencijai, he!
2012. febr. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Ez így bunkóság és szerintem igen primitív vagy ezzel a kifigurázásaal..

Ráadásul például Erdélyben használják, hogy "itten" főleg az idősebb korosztály, nem az intelligencia hiány hanem a nyelvjárás miatt, ráadásul sokszor, bár magyarok, nem magyar iskolákban tanulnak, nem magyar munkahelyen dolgoznak, és nem írnak helyesen, mert nem tudnak. Ezért szerintem nem kell elítélni valakit, aki viszont itt tanul(hatna) és mégsem teszi, azt igen.

2012. febr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsó, egyetértek!

A kérdésre válaszolva: igen, általában ők kérdezősködnek, de bárki kérdezhet, tényleg, és bármit, ez az oldal lényege.

Apám is sokszor mondja, hogy itten, egy ideig bántotta a fülemet, és mindig kijavítottam, de csak nem az "itt"-et használta. Most már elengedem a fülem mellett az ittent.

Amúgy igen: aki jár magyar iskolába, az tanuljon meg becsülettel magyarul!

2012. febr. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!