Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig lehet élni egy bizalom...

Meddig lehet élni egy bizalom nélküli kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy értem érdemes e maradni egy bizalmat vesztett kapcsolatban, vagy fel lehet venni a harcot ellene és újra vissza szerezni.


Ha van tapasztalat, meg köszönöm a válaszokat.



2012. ápr. 6. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én ugy gondolom bizalmat vissza lehet szerezni de csakis egyszer! a második buktánál vége. már annak aki nem akar papucs lenni és mártir.
2012. ápr. 6. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

semeddig.

Bizalom nélkül sz.rt se ér egy kapcsolat (már bocs)...

Ha az elment, nem hiszem vissza lehet szerezni.

5 éve vagyok a párommal, fél év után azt mondta nem bízik bennem (pedig soha nem adtam rá okot, csak ez nála ilyen dili volt) az volt az a pont, ahol úgy döntöttem szakítok Vele.

Aztán mégsem tettem, később megnyílott és megtanult bízni. A mi kapcsolatunk évek óta a bizalom védjegye alatt működik, és sosem adnék okot arra, hogy ne így legyen.

Én EGYSZER mindenkiben megbízom. Másodszor már nem.

2012. ápr. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 évig ment, de most már tudom, hogy sose voltam igazán boldog mellette. A legszebb percekben is marcangolt a gondolat, hogy talán másra gondol, megcsal, megcsalt, meg fog csalni, meg akar csalni. Örülök, hogy nem vele maradtam.
2012. ápr. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ameddig te akarsz. csak rajtad múlik. Én nem élnek benne, ha nem lenne muszáj, az biztos.
2012. ápr. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én 10 évig bírtam, de hidd el, 10 hónapig sem érdemes!
2012. ápr. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az attól függ. az én férjem egy illojális barlanglakó, de annyi minden köt minket össze, h berendezkedtem erre az állapotra.

nem olyan, de a gyereknek jó apja, és viszonylag kedélyes a hangulat otthon, ami mások szerint harmónikus...

nem hagyom el, mert én többet az életbe pasival nem kezdenék, és ahhoz nem elég rossz, h a magányt vállaljam

2012. ápr. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én 3 éve vagyok a barátommal.

3 éve nem bízom benne, ugyan nem csalt meg soha, de mindig kihasználja az alkalmakat flörtölni.

mai nap sem bízom benne.

pont most akartam egy hasonló kérdést kiírni.

hogy így éljem le vele az életem,mert amúgy meg azt akarja, hogy hozzá költözzem, meg ilyesmi.

de minden társaságban "kiszúr" magának valakit....


jelenleg próbálok kifelé tekintgetni a kapcsolatból.

de a páromon kívül nem tetszik senki :(


én így bírom.

2012. ápr. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

előző vagyok

a 3-as jé, mennyire hasonlít rám.mindenben...

2012. ápr. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!