Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kapcsolatban mennyi idö...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Shadow00 kérdése:

Egy kapcsolatban mennyi idö alatt alakul ki teljesen a kölcsönös bizalom?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
azonnal kéne neki
2011. dec. 4. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mi másfél éve vagyunk együtt és bennem sajnos még mindig nem alakult ki. Ennek semmi köze hozzá, csak az én fejemben van a baj, egyszerűen túl féltékeny vagyok, félek hogy elveszítem, pedig látom rajta hogy szeret.


Szerintem nálam az a fő ok, hogy ő a legelső barátom, pedig már 22 éves vagyok, előtte még csak olyan fiú sem volt, aki bókolt volna nekem, mondta volna hogy szép vagyok... soha nem is randiztam előtte... mindig kisebbségi komplexusom volt, hogy én nem vagyok jó csaj, meg se néznek a fiúk, nem kellek senkinek stb...

És akkor jött ő, aki (nem csak szerintem) jó pasi, korábban több barátnője is volt, nagyon sok barátja van, köztük lányok (szép lányok) is, és én egyszerűen még mindig nem tudom elhinni (másfél év után!), hogy tényleg engem választott, én kellek neki.

Ezért folyton gyanakszom, ha nem vagyunk együtt (még nem élünk együtt sajnos), főleg akkor, ha tudom, hogy nálam szebb, "izgalmasabb" lányok is vannak ott, ahova megy... Nagyon féltékeny vagyok, de ezt felé nem jelzem, szóval soha nem vonom kérdőre, mert én is tudom, hogy ez csak az én hülyeségem. Minden eddigi tette azt bizonyította, hogy szeret és hűséges hozzám - megérdemli hogy bízzak benne teljes mértékben, remélem, egyszer sikerül mert már kezdem magam utálni miatta :S


Ez egy sarkos példa, de azért meséltem el, hogy lásd, ilyen is van, más kapcsolatoknál viszont egy-két hónap után teljes a bizalom. Nem lehet általánosítani.

2011. dec. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én addig össze sem jövök egy fiúval, amíg nincs meg a kölcsönös bizalom és szerelem. Az első barátomnál ehhez 2 évnyi ismerkedés-barátság kellett és másfél éves kapcsolat lett belőle. A mostani barátomnál viszont kb első látásra szerelem volt, és 3 hét után jöttem össze vele. Akkor is feltétel nélkül bíztam benne, és most, 4 évvel később is :) És szerintem ez kölcsönös volt, sosem kaptam irányából afféle jelzéseket, amik bizalmatlanságra utaltak volna.

20/L

2011. dec. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!