Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon nagy bunkóság, ha nem...

Nagyon nagy bunkóság, ha nem megyek haza húsvétra?

Figyelt kérdés
Az elmúlt két hétben rengeteget dolgoztam, 10-12 órákat. Hétvégéken 3 család költöztetésében is segítettünk. A lakás szalad. Plusz iszonyú fáradt vagyok 4 órákat aludtam, és tegnap sem tudtam, mert a húgom nem tudta elérni anya és folyamatosan engem hívogatott. Tanulni is kéne, de a szüleimnél nem lehet, mert anya berúg és totál kiborít. A párom is elutazott, most itthon lehetnék egyedül, alhatnék, tanulhatnék, stb. Nagyon nem akarok hazamenni. De nem tudok semmi indokot kitalálni, miért nem megyek. Mondjam egyszerűen azt, hogy bocs, de se kedvem, sem időm leutazni? Tőlem amúgy feljöhetnek egy napra, szívesen látom őket, csak nem akarom, hogy az egész hétvégém megint tönkretegyék.
2012. ápr. 7. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen mondd meg, hogy fáradt vagy, és pihenni akarsz. Mi ebben az amit nem értenének meg?Ráadásul, ha anyukád iszik, úgysem emlékszik rá, hogy otthon voltál e,vagy sem?
2012. ápr. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én azt mondtam azért nem megyek haza mert nem kaptam még fizut...ami igaz is,mondtam majd majálisra hazamegyek
2012. ápr. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mentem haza, szakdolgát írok. Kezdetben húzták az orrukat, de végül belátták, hogy többet pihen így, mintha 1-1 napot eltöltök utazással is...
2012. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Te jó ég, dehogy. Minek mennél, ha anyád nem képes józan maradni? Én mióta külön lakom a szüleimtől, nem megyek haza ünnepre, messze is laknak. Ez az én családom ünnepe.
2012. ápr. 7. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én se mentem,nincs kedvem veszekedést hallgatni és zabálni.

Takaritok,virágot ültetek,főzök valami finomat,pihenek,nekem is hosszú volt az elmúlt időszak.

2012. ápr. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!