Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Fontos lépés előtt állunk, a...

Fontos lépés előtt állunk, a párom meg halogatja a döntést, hogyan sűrgessem?

Figyelt kérdés

Fontos döntés(ek) előtt állunk, mint eljegyzés, összeköltözés, munkavállalás stb. Ez mind-mind júniustól arrafele. Közbe jött valami, ami miatt minden 180 fokos fordulatot vett, mindent újra át kell gondolnunk. 3 éve távkapcsolatban élünk, egyébként 4,5 éve vagyunk együtt. A döntés az összeköltözést is nagyban nehezíti...

A párom ül nyugodtan, szerinte ne stresszelkek, "megoldjuk". De már alig 2 hónap van dönteni, a páromnak meg ráér...

Nekem az egész életem borul, minden eddigi elképzelésem ettől a döntéstől függ...persze a párom élete is e szerint alakul, de a döntés "miattam" van.

Hogyan sűrgessem, vagy hogyan siettesem a döntés meghozatalát, ha még nem tudjuk igazán mi legyen...


2012. ápr. 7. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Elé állsz, vagy írsz, hogy válasszon A vagy B!
2012. ápr. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
én azért nem így szoktam dönteni :)
2012. ápr. 7. 15:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Rossz nyomon vagy, amikor anyagi dolgoknak rendelsz alá érzelmi dolgokat. Június után is ugyanúgy lehet dönteni, max. 1-2 lehetőség már nem áll rendelkezésetekre, ahogy értem. Hagyd ezeket elúszni, de a párod ne sürgesd! Vagy ha nem bízol benne, rúgd ki most. Egy személyes beszélgetés, akár telefonon is, sokat segítene. Csak őszintén. Sok sikert kívánok Neked. Áldott húsvétot!
2012. ápr. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Igazából ha ennyire problémás egy döntés ,akkor feldobok egy érmét. Lehet nem a legjobb opció jön ki, de ha mondjuk fej jön ki és rájövök, hogy írás, akkor tudom, hogy az írás a nyerő.


Ilyen együgyű türkökkel élek magammal szemben. :)

2012. ápr. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó! Én is ugyan így csináltam régebben!! :D Csak én 2 egyforma kis cetlire írtam egy I és egy N betűt. Összehajtottam egyformára, a markomban összeráztam, feldobtam és már a levegőben kinéztem egyiket. Aztán ugyan úgy csináltam, mint Te. :)

Kérdező!

Ha ennyire különböznek a vágyaitok, vagy azok beteljesítésének sürgőssége, akkor érdemes lenne leülni beszélgetni...lehet nem egyfelé haladtok ebben a kapcsolatban, ennek pedig hamar ki kell derülnie.

23N

2012. ápr. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A kapcsolatunkban egyfele haladunk. Imádjuk egymást és együtt lenni is szeretünk, közös céljaink vannak. Nyáron terveztünk összeköltözni, de jött egy lehetőség, amit ha kihasználok mégsem tudunk összeköltözni. Persze a párom véleményét is kérem. A szívem azt mondja menjek, az eszem azt, hogy maradjak.
2012. ápr. 7. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!