Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyámhatóságra kéne mennem,...

Gyámhatóságra kéne mennem, veszélyes lehet ránk?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok,nevelőapám öcsémet(5) és hugomat(3) fogdossa,olyanokat mond nekik,hogy gyere mutasd a puncikád,fütyid,engem nem egyszer megfenyegetett,hogy szilánkosra töri az orrom,anya persze őt védi és én vagyok az elmebeteg.Mellesleg nagyon félek otthon.Szerintetek szólni kéne a hatóságnak?
2012. ápr. 8. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Igen!
2012. ápr. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%
Egyértelmű.
2012. ápr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Csak attól félek,hogy ha megtudják,hogy én voltam,agyonver,igazabol fogalmam sincs,csak már aludni sem tudok annyira félek,és persze féltem a tesóimat /akik az ő gyerekei /
2012. ápr. 8. 21:37
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Menj a gyámhatóságra. Ha kéred nem mondják meg, hogy te jelentetted
2012. ápr. 8. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
Beszélhetsz egy tanárral is, akiben megbízol, őtudja értesíteni a hatóságokat
2012. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

a suli szociálpedagógusánál már voltam,de nem mondtam el neki ezeket.most a héten már kell mennem hozzá és gondolkodok,hogy elmondom neki ezeket.félek

és nagyon szépen köszönöm a segítséget !

2012. ápr. 8. 21:42
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Ha ez tényleg igaz, szólj mindenképpen!!!!!!! Nagyszülőktől, nagynénitől/bácsitól nem tudnál segítséget kérni?
2012. ápr. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
4%
Nagyon gondold meg. Tönkreteszel egy embert, + anyukád, + tesóid. Lehet, anyukád is bajba kerül a semmiért. Csak viccelődik a gyerekeivel, te meg eltúlzod a féltékenység miatt. Ha "olyan" lenne, anyukád észre vette volna. Nagyon sokan csinálták már ezt, hogy megszabaduljanak egy nem kívánt személytől.
2012. ápr. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 8. az veszélyes amit te csinálsz.
2012. ápr. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
8. válaszoló: nem hiszem,hogy ezzel akarnám "eltüntetni" nevelőapám,és szerintem féltékeny sem vagyok,csak nagyon fáj,hogy "elveszítettem" az anyukám.lehet,hogy 15 vagyok,de még szükségem van rá ! amugy keresztapum,nagyim tudják,de ők sem tudják,mi lenne a legjobb megoldás.
2012. ápr. 8. 21:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!