Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Féltékeny vagyok, egy semminek...

Féltékeny vagyok, egy semminek érzem magam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mielőtt megjön a menzeszem, mindig ilyen gondolataim vannak.. Inkább lemondtam a mai találkozót is a barátommal, mert annyira féltékeny vagyok most, hogyha ránézne bárkire, már robbannék.. :S

Inkább kinyomom a telefont, mert tudom, hogy elküldeném a halál f*szára.. Annyira nem tudok benne bízni ilyenkor, annyira rondának érzem magam.. És nem tudom, mit tegyek, hogy ne így érezzek.. Mert ez így nagyon nem jó :(

Tudom, hogy szeret, de ezt valahogy ilyenkor elfelejtem, és az a rögeszmém, hogy neki más kell és megcsal...

Minden hónapban van kb 4 nap, ami ilyen... Szörnyű :( Ráadásul most ki is mutattam neki, máskor magamba fojtom


Mit tegyek, hogy legyen ez elviselhető? (Alapból kevés az önbizalmam, de általában felülkerekedek rajta, de ilyenkor teljesen magamba zuhanok..)


2012. ápr. 9. 13:38
 1/9 anonim ***** válasza:
A kevés önbizalom természetes, én is elég önbizalomhiányos vagyok. Az pedig, hogy menzesz előtt így érzed magad, teljesen természetes. Kutatások bizonyítják, hogy mestruáció előtt nagyot nőnek a nőihormon szintek, így érzékenyebb vagy, és sokkal könyebben kiborulsz. A féltéknyéget pedig meg kell beszélned a pasiddal, ez nem ciki, mondd el neki hogy mi van:)
2012. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

De annyira nem érti meg, hogy ilyenkor több szeretgetésre van szükségem.. Illetve arra, hogy még 101-edjére is elmondja, hogy nem kell neki más...

Hiába mondtam neki, hogy ilyenkor erre van szükségem, szinte felejteti.. Lerendezi annyival, hogy tudom, hogy neki én kellek, és ennyi..

2012. ápr. 9. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, ha megpróbálod te is sokszor mondani neki hogy szereted, akkor ő is elkezdi, nem?az 1. voltam.
2012. ápr. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Figyelj.

A férfiak alapból nem tudják,hoyg mikor mit kellene csinálni ahoz hogy egy nőnek jobb legyen.


Képzeld el, hogy nekem férjem van és két gyerekem. Pocsékul nézek ki, rengeteg a plisz kilóm (bár még csak 3 hónapos a legkisebb gyerek), dúlnak a hormonjaim.

Nekem minden napom olyan,mint neked a mensi előtti pár nap. Az én fárjem a mai napig nem tudja jól kezelni a problémákat, sőt, ha szóvá teszem akkor már amiatt vagyok szénideg hogy szólnom kellett érte. És mi jön ezután? Próbálkozik helyre hozni a dolgokat, de minden egyes szavával csak rosszabb lesz a helyzet. Ilyenkor mondom mindig hogy inkább meg se szólaljon.


Ha ennyire nem érti hogy neked ilyenkor mire van szükséged, és te meg ennyire "hisztis" vagy, akkor valóban jó megoldás lehet, ha ilyenkor nem találkoztok, de ne úgy hoyg csak fogod magad és kinyomod a telefont. Mondd el neki:


Figyelj, ilyenkor erre meg erre vágyom azért mert nekem ezek a napok nagyon nehezek, ha et ezt nem tudod bitosítani, akkor ezeken a napokon ne találkozzunk.


Ennyi.


Bár ha majd férjél leszel és családod lezs akkor nem lesz ilyen egyszerű megoldani, mert akkor nem bújhatsz el a család elől egy hétre.


Minden jót!

2012. ápr. 9. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sokszor mondja, hogy szeret, én is neki.

De ilyenkor nem csak egy szeretlek-re van szükségem...


Igazából ha felvenném a telefont, tuti, hogy elküldeném melegebb éghajlatra, akármennyire is nem akarom. :(

Olyan feszült vagyok, hogy mindjárt szétrobbanok.. :S

Utolsó, neked is nagyon rossz lehet.. Örülök, hogy nekem csak pár nap ez az egész...

2012. ápr. 9. 14:42
 6/9 Klaudia3721 válasza:
A bizalmat tanulni kell fejleszteni magad.és abba is biztos vagyok hogy nem ö az igazi mert amit olvastam abból az derülki számomra hogy ez birtoklási vágy ami hasonló érzés és gyakran összekeverjük a szeretettel.szerintem egyedüllétre lenne szükséged arra hogy magaddal foglalkozz és ismerd magad,hisz csak így tudod szertni magad nem? addig nemvárhatod el mástól hogy szeressen ha magadat nem szereted és nem vagy tisztába az érzéseiddel.
2012. ápr. 9. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát nyugtasson a tudat, hogy az én párom már rég otthagyott volna, ha havi 4 napot hisztiznék alaptalanul. Biztos szeret, ha ezt elviseli.
2012. ápr. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az én párom remekül tudja kezelni az ilyen dolgokat, de ha csak azért bunkó lennék vele, mert menstruálok, meg féltékenykednék, háááát...

Szerintem egy kis önuralmat te is tanulhatnál, a hisztitől még semmi nem lett jobb. Nem csak neki kell téged megérteni, hanem neked is ŐT. Ezt sok nő elfelejti.

Hiába vágysz te 2000%-os törődésre, ő ezt nem feltétlen kell, hogy átérezze, mert neki nincsenek olyan fájdalmai, mint neked. Biztos igyekszik megfelelni, de ha leteremted, azzal csak a kedvét veszed el a próbálkozástól.

23/N

2012. ápr. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ma 14:16 Itt a lényeg. "Hiába mondtam neki, hogy ilyenkor erre van szükségem, szinte felejteti.. Lerendezi annyival, hogy tudom, hogy neki én kellek, és ennyi."

Más a személyiségtipusotok, más a szeretetnyelvetek. Mellesleg még ellentétes neműek is vagytok.


Kiváló könyvek tucatjait írták az emberi kapcsolatokról, de az emberek jelentős része csakazértsem olvassa el azokat, és aztán csodálkozik. Tudom, mert én sem olvastam volna, ha nem kerülök a vállalkozásom miatt ilyenekkel kapcsolatba. Most mosolygok magamban, mert látom, hogy mi a probléma, és tudom, hogy nem mondhatom el, mert nem fogadnád el. Inkább csak azt javaslom, hogy olvass kapcsolatokról szóló könyveket!

2012. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!