Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit rontottam el, hogy már...

Mit rontottam el, hogy már nem tisztel a párom?

Figyelt kérdés

Igazából inkább arra volnék kíváncsi, hogy szerintetek miért van az, hogy egy férfi már nem tiszteli a nőt? Jelen esetben a barátnőt.

Mit kell illetve nem kell tennie ahhoz egy nőnek, hogy már ne tiszteljék?

Ne gondoljatok rossz dolgokra. Én nem csaltam meg a páromat, nem is hazudtam neki.

Mégis úgy érzem, hogy nem tisztel, és semmibe nem néz. Igazából ezt nem vallja be, de ezt érzem, hogy nem tisztel.

Születésnapomkor pl utoljára köszönt fel, húsvétkor meg sem locsol, hívtam erre 2-3 órával később hív vissza, állandóan utána kell bemennem az ajtón mert soha nem enged előre, leh*lyézi a véleményemet, olyanokat mond, hogy " mit bánom én hogy mit csinálsz" ez a válasza egy normális kérdésemre. Semmibe nézi a munkámat, a keresetemet, a diplomámat. Kajából nem kínál meg, kocsival megyünk valahova fellengzősködik hogy siess már vagy eredj busszal. (legutóbbi esetben pl egy 5 perces hajfesték vásárlásnál szólt be egy ilyet)


Ha megharagszom rá és nem keresem, akkor hív, hogy menjek át hozzá. Nem tudok kiigazodni rajta.

EGyszer nagyon kedves, és boldog vagyok, máskor amikor rossz passzban van engem is bánt.


Nem tudom hogy mit és hol ronthattam el, hogy ezt kapom.



2012. ápr. 9. 22:47
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
64%

Nem udvarias már, vagyis nem nőként tekint Rád.


Véleményem szerint az lenne a legfontosabb (bár erről nem tudok semmit, hiszen nem írtad), hogyha egy kicsit ellustultál otthon, vagy nem adsz annyit a külsődre, akkor nyerd vissza a nőiességedet!

Milyen régóta vagytok együtt?

2012. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
mi az h menjél át hozzá. mondd meg neki h jöjjön ő ha látni akar. Pl ez, ne hagyd magad ugráltatni. De ha így beszél veled akkor lehet h más pasit kéne keresned. Aki meglátja benned a nőt
2012. ápr. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Maradj számára titokzatos, ne ugorj minden egyes szavára, és állj ki magadért, ha pl. vitatkozni kezd veled.
2012. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már kezd kiábrándulni belőled.Vagy megszokott és már nem becsül.
2012. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

Sokkal jobban nézek ki mint régebben, többet adok magamra. Jobban is érzem magam a bőrömben ezáltal,és lefogytam azt az 5 kg-ot is, amit már régóta szerettem volna.

Talán ha járnék szoliba és barnább lenne a bőröm akkor még jobban érezném magam, de sajnálok havi 2500 ft-ot erre költeni.

2012. ápr. 9. 22:58
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom ,rossz volt olvasni !

Miért vagy még vele?

Mióta vagytok együtt,hogy ennyit tűrsz ?

2012. ápr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Hát az lehet, hogy megszokott és már nem becsül.

De miér ábrándulna ki??

A mai napig gyantázom magam, sosem hagyom el magam.

Miért mindig a nőnek kell tepernie?

Jah egyébként már régóta együtt vagyunk, több mint 6 éve :/

2012. ápr. 9. 22:59
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Már nem foglalkoznék azzal,hogy miért lett ilyen.Ezek,amiket felsoroltál,annyira megmaradnának bennem,hogy teljesen megingatna hogy vele maradjak-e.Ha valaki ilyen szinten semmibe vesz,otthagyom.
2012. ápr. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
67%

Én ma is mondtam a pasimnak:

Ha úgy bánok veled mint a kutyával sokkal jobban " szeretsz" !

!

Válasza: ha-ha-ha de igaz !


9 éve vagyunk , kigyúrt , jóképű , stb......

ha kinyitom a pofámat , cincog mint az egér

MIÉRT JÓ EZ NEKIK?

Lassan már ott tartunk , Én hordom a gatyát, legalább is akkor ragaszkodik a legjobban !


És az összes pasimnál ez volt !

ezzel azt sulykolják belénk , ez a norma

Ne legyél odaadó szerető, mert kihasznál

Legyél enyhén közömbös , akkor fog szeretni igazán

2012. ápr. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Próbáltam már vele közömbös lenni, hetekig csináltam ezt.

Elfoglaltam magam, nem kerestem. Azt mondtam neki otthon vagyok erre barátnőmmel látott vidáman sétálni. (persze ezt is direkt csináltam)

Nem igazán hatja meg, nem viselkedik másképp. Annyi hogy párszor mondja, hogy "nem szeretem már biztos, azért vagyok vele ilyen". De nem kezd el akkor ő teperni. Semmi. Mindig elfogadja azt ami van.

Annyit vettem észre rajta, hogyha gyakran lefekszünk, akkor jobban kötődik hozzám, és nem beszél ilyenkor csúnyán. Csak az a baj, hogy mára már kb havi 1-2x vagyunk csak együtt. Nem kívánom már őt, mert nagy hasa van, szőrös mindig, meg borostás, meg folyamatosan szellent is :S Rossz a lehelete. :S

Nem tudom mi lesz így.

2012. ápr. 9. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!