Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudja megérteni a...

Miért nem tudja megérteni a helyzetemet a tanár? Így nem lehet haladni, nem tudom mitévő legyek.

Figyelt kérdés

Középiskolába járok.Nagyon sok szakmai tantárgyam van, nagy a követelmény. 1 éve dolgozok diákként, hetente többször, van hogy este 11 után érek haza, ilyenkor örülök ha ruhástul az ágyamba bújhatok, és alhatok 5-6 órát, mivel másnap fél 6-kor kelek is, majd megyek suliba. Azért mentem el dolgozni, mivel az apám elhagyott minket, minden tartozást ránkhagyott, ezenkívül 5-en vagyunk a családban, sok a kiadás. Anyu nem bírná egyedül. A suli egész jól megy, mindenből egész jó vagyok, kivéve a kémiát. A tanárnő szinte minden órán feleltetni akart, sorra írta az egyeseket. Hozzáteszem 7.-es korom óta nem értem, nehezen megy, segítséget soha senkitől nem kaptam.

Elég sok egyesem van, és most kijelentette hogy megfog buktatni. Azt mondta, nem ad lehetőséget javítani... max írunk még egy tz-t, az egy picit változtat az 1,00-ás átlagomon. A sírógörcs kerülget, nem szeretnék megbukni (javítóvizsgára nem akarok menni, egész éves anyagból képtelenség lefelelni), de ő egyik órán se enged már felelni. Nem akarok magyarázkodni, de a családi körülményeim nagyon is befolyásolják tanulásomat. Minden nap dolgozok, csak a hétvégéből 1 szabadnapom van általában, azt meg örülök ha a családdal tölthetem vagy pihenhetek, esetleg az érettségi tantárgyakra készülök.


Szerintetek hogy győzzem meg a tanáromat? Nem tudom vele megértetni hogy nekem ez mennyire teher...


2012. ápr. 10. 11:48
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Édesapád helyzetét is át lehetne beszélni, mert pl. a tartásdíjat nem tagadhatja meg, és az is kérdés, milyen tartozásokat lehet ráhagyni más emberre. Gondolom itt sok jogi és egyéb kérdés is van. Ha lehet, megkérdezhettek valakit, aki ilyenekhez ért (családsegítőkben, önkormányzatnál lehet, hogy ingyenes jogász is van).
2012. ápr. 14. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hagyjuk az apámat, aki ráadásul nem is az édesapám :).
2012. ápr. 16. 17:57
 13/13 anonim ***** válasza:
Azóta mi történt, kedves Kérdező?
2019. aug. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!