Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN,...

MIT TENNÉTEK A HELYEMBEN, ÍRJATOK! Adva van 18 évnyi házasság, férj, aki számtalanszor félrelépett, becsapott, megalázott, nem tudom hogyan higgyek még neki ezek után?

Figyelt kérdés

Nem figyeltünk egymásra, egymás igényeit nem vettük figyelembe (főleg a szex terén)én elhanyagoltam őt ezen a téren, ő pedig az én igényeimre nem figyelt, hogy kicsit többet foglalkozzunk egymással, több beszélgetés, néha beülni valahová pl. vacsorázni, színházba járni, társaságba eljárni, időnként egy hétvégi kiruccanás valahová stb. Semmi nem volt, csak a mindennapi monotonitás ment és megy, otthon pedig a számítógép a társ, nem én. Én meg tűrtem, hogy a számítógépre többet figyeljen, mint rám. Szex nem nagyon volt, így jött a férjemnél a mellékvágány sőt mellékvágányok!!! Egy kapcsolat másfél évig tartott nála, tudtam róla, mert rájöttem, beszélgettünk sokat, beszéltünk és sírtunk és vártam, hogy egyszer véget ér és mindent rendbe teszünk. Kitartok mert a férjem és visszahódítom. Aztán vége lett a viszonynak és jobb lett, eltelt pár év és most újra ott vagyunk, hogy a férjem megint csevegett, ismerkedett a neten, új nő és nők, éppen amelyik tetszett azzal kavart. Rájöttem, számonkértem, tagadott a végletekig! Aztán jött a részemről a nyomozás, kutatás, találtam nála két mobilt, amiket kimondottan a női miatt tartott. Az üzenetekből már egyértelmű volt, hogy megint több nő is fut a háttérben a színfalak mögött, míg otthon eljátsza a jó férjet. Elmondtam neki, hogy tudok mindent és a telefonokról is tudok és akkor már nem tagadhatta. Most ott tartunk, hogy már csak egy nő van, akivel tart a viszonya, azt mondja le tudja zárni vele, de tudok e még hinni neki? Kezdjünk mindent újra tiszta lappal, de mi lesz ha már nem bizok meg benne, ha már sehová nem mehet úgy el, hogy ne gondoljak arra, hogy éppen a nőjénél van. Igen, sajnos azt gondolom, hogy ez lesz a baj, ennyi megcsalás után már nem fogok hinni neki. Még mindig szeretem, 18 évi házzaság van mögöttünk, egy 17 éves gyerek és én még mindig ragaszkodnék hozzá, de ha már nem tudok megbízni benne, akkor megette a fene az egészet, ez már rányomja a bélyeget a továbbiakra. Mit tennétek a helyemben?- hogyan lehet a sárba tiport bizalmat visszahozni,vagy egyáltalán érdemes e?- se veled, se nélküled állapotban vagyunk, ha nem hiszek már neki, el fog menni, elköltözik a szüleihez, de tudom, hogy akkor meg hiányozni fog, így viszont lelkileg nem fogom bírni, nem birom megemészteni, hogy ennyiszer megcsalt, becsapott, és nem bízom már meg benne,hogy tényleg lezárja a viszonyát, és képes lesz kitartani mellettem és nem teszi meg majd újra és újra a félrekavarást!


Írjatok hasonló cipőben járók, és jártak!!!


2012. ápr. 11. 12:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
87%

Akkor jöjjön a másik oldal. A közös vonás közted és köztem a gyenge önbecsülés. Én szerető voltam és pont egy ilyen házasságba csöppentem mint a tiétek. Fogalmam sem volt hogy kerülök oda, mert hát beleszerettem, 1 évig ellenáltam, aztán szerető lettem szerelemből. A kapcsolat amíg nagy volt a szerelem (nem sokáig, mert jöttek a csalódások) problémamentes volt. Aztán az álmodozások kora lejárt és rájöttem ki ez az ember. A koreográfia hasonló volt a tiétekéhez, külön telefon tartás, csetelés, titkos email fiókok...Aztán szépen lassan kezdtem magam mindennél gusztustalanabbnak érezni: kiderült nem én voltam/vagyok az egyetlen szerető a 18 év alatt, hogy legalább minden évre, sőt évszakra jutott egy, akik az évesek voltak nála, az volt a szerelem, az évszakosok meg mindenfélék (értsd mindenfélék.) Utána már barátokká váltunk és őszintén elmondta mi baja van a házasságával feleségével..Lényegében rengeteg baja volt vele már a kapcsolat elejétől fogva, úgy jöttek össze hogy a nő elcibálta egy bulira, ahol rögtön lefeküdtek. Ez azért volt baj' mert sérelmezte hogy nem udvarolhatott. A következő probléma az volt hogy már az összeköltözés alatt is elkezdte megcsalni a nőt, akik sosem szeretett..még szexuálisan sem találta vonzónak. Végül a szülés tette be a nagykaput, azóta van mire fognia miért lapos a szexuális élet. Szeretőként, vagyis későbbi barátként, lelkiszemetesládaként sikerült kiszedni belőle mindent. Sajnálatos volt végighallgatni milyen gyűlölettel, undorral beszélt a feleségéről. A feleség jobb híján a gyerekek elvételével fenyegette...Később az élet úgy hozta, hogy sikerült magát a feleséget is megismernem és az ő verzióját is hallanom. (Nem tudta hogy én voltam a férje szeretője, akkoriban mindössze egy szomorú emailt kaptam tőle, melyben önmagát okolta a félrelépésért. Szóval megismertem a nőt. És az ő verziója egészen döbbenetes volt, mivel kiderült hogy ő mindenről tudott, szinte az összes félrelépésről, mert a férje mindig lebuktatta magát. Ha előkerült valami lement a szokásos balhé (amit szerintem élveztek, ez lehetett az egyetlen 'derítő'feszültség a kapcsolatukban...szerintem) Egy egy ilyen balhé után mindig ugyanaz a koreográfia következett: veszekedés-zsarolásagyerekkekel-kibékülés-sminthamisem történt volna. A nő a mai napig tántoríthatatlanul ott van mellette, hiába az 1000 kudarc, a barátnők hada, minden hiába, pedig ott már a gyerek is hasonló mint a tiétek, csúnya szóval élve "már nincs mit, vagyis kit ' megóvni. A hab a tortán az volt mikor a férj elmondta nekem...hogy az ő apja 6 szerelmével csalta az anyját, és az anyja festette az éppen aktuális szerető haját otthon, illetve főzött rá...

Hát azt hittem lehidalok...Szóval még mindig együtt vannak, a nő már totálisan meg lett alázva, annyi akarata sem maradt mint egy teknősbékának, a férj meg él mint marci hevesen. Pénzzel, vagy érzelemmel, vagy sármmal, de mindig van valakije. Tudom mert nemrég összefutotta és mesélte. Elég részletesen. A feleségnek meg továbbra is mennek a hazugságok, amiket ő úgy csinál, mintha elhinne. Életem egyik legdepressziósabb időszaka volt ebben a háromszög ben élni, mert a háromszög minden tagját beleértve magamat is próbáltam megérteni. Hogy mi a konklúzió? Hogy egy alacsony önbecsülésű nő évtizedekig is képes kitartani a szerelem illúziójában olyan férfi mellett aki észre/ember számba sem veszi. Talán ezek a nők elsem hiszik, hogy érdemelnek jobban, azt hiszik ez a legtöbb amit kaphatnak...Szerintem te nem is akarsz boldog lenni..Mert most is csak azon agyalsz hogy maradjatok együtt..Magadnak keresed a bajt. Tudod mi vagy te most? Egy többszörösen hülyére vett nő, akin jókat nevet a férje meg az éppen aktuális szerető. És ha tovább maradsz, tovább fognak rajtad röhögni.

2012. ápr. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Na ja, kedves utolsó, de az is szempont ám, hogy egyáltalán meg tud-e normálisan élni egyedül? Vagy inkább kezelje a férjet mint lakótársat, és együtt könnyebb. Képzeld el pl., ha egy áruházban dolgozik, és 75000-et keres. A lakás a férjé, vagy ér vagy 5 M-t és fele-fele. Mi lesz? Ma ismét ott tartunk, hogy egymásra vannak utalva az emberek. Engem otthagyott a férjem (aki szintén számtalanszor csalt meg) a gyerekekkel, és nem fogok tudni megélni! MI LESZ? ÁCS 2?
2012. ápr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Ránézni sem tudnék, nem vele lenni. Ne haragudj de teljesen megaláz és hülyét csinál belőled. Nem tisztel. Neked nem ő a boldogság. Azt máshol találod meg ha pedig boldogtalan akarsz lenni akkor maradj egy ilyen emberrel.
2012. ápr. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nem érdemes...Annyira mélyen ragaszkodsz hozzá, hogy eszedbe jutott, hogy visszahódítsd..Inkább meg kellene magadnak adnod a lehetőséget, hogy valaki mással egyszer boldog legyél...
2012. ápr. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
sajnos olvasva a panaszodat igen csak hozzájárultál a problémák kialakulásához, az én véleményem: nem tudnék együtt élni tovább olyan emberrel akiről tudom, hogy más hölgyekkel is joban volt. ha kicsik a gyerekek ha nem elválnék töle mert nem lehet tiszta ez a kapcsolat semmilyen részről, és ha baj történik a fejéhez vágnád az eseményt, ha viszont megbocsátassz, akkor nem lenne helyén valo felhánytorgatni amit elnéztél neki.
2012. jún. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

12: "Vagy inkább kezelje a férjet mint lakótársat, és együtt könnyebb. "

Ehhez nem kell a szerelmi kapcsolatot mímelni és hazudozni.

El lehet válni és egy lakásban maradni.

A tartalomhoz kell igazítani a formát.

Hovatovább szerelmileg függetlenné válni - ezért kell válni.

Egyébként egy 5 milliós lakásban 75E Ft-ból is meg lehet élni, sőt ilyen jövedelemmel van önkormányzati támogatás a lakás fenntartására, kétévente 300 E Ft.

2014. okt. 19. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!