Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha valaki rossz véleménnyel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki rossz véleménnyel van a mű dolgokról miért támadják ezzel?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, hogy ha valaki rossz véleménnyel van a műmellekről, szájfeltöltésről, ránctalanításról, szoláriumról, műkörömről, hajfestésről egyeseknek egyből az a véleményük, hogy nyilván azért szidja ezeket a dolgokat mert nem engedheti meg magának. Szerintem ez hülyeség. Én például szimplán szeretek természetes lenni és a visszajelzésekből ítélve nem csinálok semmit sem rosszul. És egoizmus nélkül állítom hogy az összeset megengedhetném magamnak de nincs rá igényem... Ti hogy vagytok ezzel?
2012. márc. 19. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Jól látod, a mű dolgok undorítóak. Tényleg.


20F

2012. márc. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nekem sem tetszenek a műdolgok. azok támadják akiknek műcsöcsük, és három méter átmérőjü feltöltött szájuk van. amúgy szerintem ha valakinek ízléses műkörmei vannak, meg úgy szolizik, hogy nem bantunégerként jön ki a szolibol az rendben van.
2012. márc. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem is műkörmöm van, az ízlésessel nincs probléma csak a 15 centis hegyes körmökre értettem. :D A szolárium meg olyan, hogy embere válogatja nekem nincs rá szükségem, szerintem annyira látszik, hogy ki barnult napon, és ki szoláriumban :/
2012. márc. 19. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a műköröm OK ha nem nyárs méretű. Konzervatív vagyok, mégis így látom. A hajfestést is rossznak tartod?
2012. márc. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs rá szükségem szerintem hülyeség. A festett hajon látszik hogy festett. Akkor meg mi értelme? Olyan színt ami természetesen hat és jól is áll nehéz találni. Az én hajszínem megfelel nekem nincs rá szükségem hogy havonta járjak fodrászhoz. És szép egészséges hosszú barna hajam van az összes fodrász dicséri és óvva int tőle, hogy befessem
2012. márc. 19. 14:18
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem támadják azokat, akik így viszonyulnak a mű-dolgokhoz, túlreagálod. :) szerintem érzékenyen érint téged a téma (nem tudom, miért), mert bántottak, h te nem vagy szolis?


na mindegy, szerintem is túlzásba lehet esni mindennel és tapasztalom, hogy a férfiaknak nincs is igényük szétszolizott méteres műkörmös agyonfestett lányokra. de mindent lehet mértékkel csinálni, szóval józan keretek között ha valaki csinálja, hát akkor oké. különben soha nem volt még műkörmöm, szoliba se járok, mert a nap úgyis ér és a hajamat is 2 hónapja festettem először, mert vágytam a változatosságra. és természetes színű lett, hasonló az eredetihez (eredeti szőkésvörös, most inkább vörösesbe hajlik :)), úgyhogy jóformán a lenövés se látszik :D


de attól, h én nem ilyen vagyok, nem ítélem el azokat se, akik mértékkel csinálják ezeket a dolgokat. különben azokat se ítélem el, aki széjjelvannak szolizva, meg mindenben túlzásokba esnek... egyszerűen csak megvonom a vállam... -1 vetélytárs :D

2012. márc. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nézd, ha "rossz véleménnyel van", akkor ne csodálkozzon azon, ha támadják. valaki mellette van, valaki ellenne, addig minden rendben van, amíg a vélemények nem ütköznek, de ha megtörténik, nyilván mindenki ki fog állni az igazáért.

hosszas fejtegetésbe én se merülnék, hogy mi a jobb, igazából alkat függő is.. valaki igen jól viseli a plázacica stílust és még a méteres műkörmök ellenére (vagy épp amiatt? :D) is szexisen néz ki, valakinek meg épp semmi smink nélkül van olyan nőies kisugárzása.

az mondjuk igaz, h a nagyon "mű" nőknek a gondolkodása is néha kicsit műanyag, de ez nem feltétlenül igaz mindenkire. vannak extrémebb kinézetű lányok, akiken szinte minden mű (neonzöld raszta, piercingek rájuk gondolok) mégse bugyuták.


És aki bizonytalabb, azt se kell lebeszélni, pl. a hajfestés, bárki bevállalhatja, de a műköröm is szép lehet szerintem, ha ízléses. Lehet úgy egészen komoly sminkeket cisnálni, h ne érjen el valaki mű hatást. És tény, hogy ezek az emberek jobban érzik magukat a bőrükben, mert szebbnek tűnnek, vagy kitűnnek a tömegből kicsit.

Ez is csak egy eszköz, amit az emberek feltaláltak maguknak, hogy megkönnyítsék a dolgukat. Én úgy vagyok vele, mint a legtöbb ilyen újítással, ami elvisz minket a kőkorszakból. Kár lenne kihagyni, ugyanis akkor hátrányba kerülünk azokkal szemben akik kihasználják ezeket. Már ha szükségünk van rá, persze.

2012. márc. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!