Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik rossz véleménnyel vannak...

Akik rossz véleménnyel vannak az anyósukról szoktak azon gondolkozni, hogy?

Figyelt kérdés
Hogy egyszer ők is lesznek anyósok/após,és előfordulhat,hogy őket se fogja szeretni vagy nem lesz róla jó véleménnyel a gyereke párja?
2012. ápr. 11. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Anyósom alig törődött a gyerekeivel.

lánya 17 évesen szült, elvette az unokát, mondván a lány úgysem tudja nevelni...igaz egy házban laktak, de mindent ő csinált a picivel.

Most meg felhántorgatja.

A páromat nem látogatták, de elvárták, hogy ő menjen minden héten.

Mióta gyerekünk van, alig hívnak telefonon, de megsértődnek ha mi nem telefonálunk, ha beteg a kicsi nem érdeklődnek, ők egy náthától ágynak dőlnek és sajnálni ápolni kell őket.


Az az igazság, hogy én nagyon tudnék szereti egy JÓ anyóst, de aki az én páromat semmibe veszi és az unokáit évente 2x látja...azt nem tudom tisztelni

:(

2012. ápr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

én biztos nem lennék soha olyan, mint a párom anyja.

alig köszön, meg sem próbált megismerni, az előttem lévő lányt szerette aki egy rosszindulatú r*banc volt és miután már rég elhagyta a párom, és már velem volt azután is próbálta megkeseríteni az életünket.

a drága anyósjelölt a jelenlétemben direkt horvátul beszél hogy ne értsem, régen mindig benyitogatott a szobába nehogy tudjunk szexelni (azóta a párom bezárja az ajtót). állandóan piszkálja a fiát hogy ne menjen sehová, üljön csak vele otthon és zongorázgasson neki.

10 körömmel védi előlem a fiacskáját, pedig normálisabb vagyok mint az előző menyjelölt.

engem nem lesz értelme utálni a gyerekem leendőbelijének, mert én nem akarom majd meggátolni a gyerekem boldogságát és hagyom hogy elkövesse a hibáit, mert egy ember azokból tanul.

max. tanácsot adok neki, de nem próbálom helyette élni az életét.

2012. ápr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!