Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltatok már vegetáló, álló...

Voltatok már vegetáló, álló helyzetben?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy mondjuk kijárod a sulit, dolgozol olyan helyen, amit nem szeretsz, kibírod valameddig, utána éled fel az addig lerakott pénzed, várod, hogy hátha jobb lesz a munka világa, hogy lesz szakmádba melód, próbálsz tanulni is, a kaját úgy veszed, hogy minél tovább kibírd anyagilag, szóval vegetálsz így, nem éled igazán az életed. Van más is így? És ne lustának tartsátok az ilyen embert, mert mondom dolgozik gyárban is, de nem akar ott megragadni, ebbe azt hiszem senki sem szólhat bele, ha többet akar az élettől valaki, minthogy csak "mindegy csak legyen valami meló"
2012. ápr. 12. 09:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, jelenleg is ilyen helyzetben vagyok.
2012. ápr. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
na de te hogy vészeled át ezt, hogy ne érezd magad xarnak? mert én is ebbe vagyok, és sokszor xar érzés pedig másfél hónapja nem melózok, és tényleg nem lakok otthol, stb, csak mégis hülye érzés.
2012. ápr. 12. 09:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, elég régóta kényszervegetáción vagyok. Diplomával. De nekem jó olyan munka is, ahova nem kérnek diplomát, de ha megtudják hogy van, akkor úgyis felejtős vagyok pedig a bérigényeim sem nagyok.

Közben még csak nem is álmodhatok arról, hogy valaha családom is lehet, mert ilyen helyzetben hogy keressem a társam? Sehogy.

Pedig jó lenne a semminél biztosabb munkahely, mellette akár már gyerekeim is lehetnének, így meg csak múlnak az évek.

Talán 40 évesen kapok esélyt mindenre, 30 évesen nem adnak.

2012. ápr. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az ország több, mint fele ebben a helyzetben van. Ami benne a lelket tartja, az a családom.
2012. ápr. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát igen. Meg kellene az a löket, az olyannak is pl amilyen én is vagyok, hogy akarok jobb lenni szakmailag is, mennék én komoly cégekhez is, tudom, hogy megtanulnám a szakmám ott is gyakorlatba jobban, most pl környezetvédelmisnek készülök, hagyom a tanárságot, egy év elég volt belőle, és ilyen gyárakba is voltam már, de unom őket. Monoton, nincs újjító dolog benne, nem érzem magam jól, pedig jól is kerestem a száz meg volt. De az emberek, stb nem éreztem magam jól benne.
2012. ápr. 12. 09:56
 6/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nem mondanám, hogy tartom magam, most már több, mint egy éve vagyok ilyen helyzetben és teljesen a padlóra küldött.
2012. ápr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Igen sajnos, jelenleg is ebben a helyzetben vagyok.

A páromnak van munkája, viszonylag biztos, bár pocsék fizu, nekem semmi és esélyem sincs. Nincsenek ismerőseim :(

Egyre nehezebben viselem.

2012. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én soha nem éreztem magam nullának,ha dolgoztam,ha nem.És nem éreztem magam többnek,ha dolgoztam.Ez valahogy nincs belém kódolva.
2012. ápr. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ti, hogy látjátok? Mi volna a jó? Ti is szakmába néznétek már leginkább, vagy tök mindegy majd lesz valami? Mert én azt tapasztaltam, hogy az ember elkezd műszakba járni, belefeledkezik, mert van fizu, és az álmairól, eredeti terveiről lecsúszik.
2012. ápr. 12. 10:26
 10/13 anonim ***** válasza:
Igen szerintem szinte mindenki ebben a helyzetben van!
2012. ápr. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!