Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokba "kerül" a barátnő egy...

Sokba "kerül" a barátnő egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furán tettem fel a kérdést, szóval:

másfél éve vagyunk együtt a barátommal, egész komoly a kapcsolatunk, közös jövőt tervezünk, bár még fiatalok vagyunk, én még tanulok, ő dolgozik, nem is élünk együtt, mindketten a szüleinknél lakunk, de egy városban.Jól megértjük egymást,szeretjük egymást és itt jön a de: bár fogalmam sincs mennyit keres (csak a kiadásaiból tudok saccolni hogy elég jól, mivel vett egy pár milliós kocsit) nem igazán megyünk sehova, csak az ő barátaihoz 2 utcával arrébb. Ha mondom hogy jó idő van, mehetnénk valamerre kóborolni, kirándulni vagy bármi, mondja hogy nincs pénze, elment a kocsira, kajára. Itt jegyzem meg, hogy minden élelmiszerből szinte a legdrágábbat veszi meg, mert az mondja hogy az a minőségi kaja, az olcsóbb csak szemét.

Bulizni a helyi szórakozóhelyre megyünk, az ő barátaival, de én már nagyon vágyom hogy kettesben legyünk. Ilyenkor mindenkit meghív, buli előtt rakja előttem zsebre egy huszast, amiből buli végére semmi nem marad.

Elmondtam neki hogy mi zavar, erre azt mondja hogy én ne próbáljam beosztani az ő pénzét mert nekem ahhoz semmi közöm és soha nem is lesz. (!)Nem várom el, hogy ajándékokkal halmozzon el, vagy bármi mást, csak kettesben szeretnék vele kimozdulni, akár 5 km-re arrébb egy piknik során!

Szerintetek?

22L


2012. ápr. 13. 15:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
Finomabban is közölhette volna a kedves barátod, hogy semmi közöd hozzá... de mi az, hogy soha nem is lesz? hogy SOHA? már bocsáss meg, de biztos vagy te abban h ez az ember komolyan gondolja veled a kapcsolatot? mert egy férfi álmai nöjére nem sajnálná a pénzt... de legalabbis nem titkolná elötte, h mennyit keres.
2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott. Ilyen önző pasival nem érdemes közös jövőt tervezni, sosem leszel boldog mellette. A saját érdekei mindig sokkal fontosabbak lesznek, mint az, hogy neked mi jó.
2012. ápr. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
92%

A barátod nagylelkű önmagával és a barátaival szemben, szóval ad a látszatra és a minőségre, csak éppen Téged néz semmibe.


Nyilván nem köteles rád költeni a pénzét és beszámolni sem köteles róla, de a mostani viselkedése sok mindent elárul arról, hogyan gondolja a közös kasszát és a közös életet, ha majd együtt fogtok élni.

2012. ápr. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%

Ez elég bunkó parasztság volt tőle.


De van hogy egy barátnő tényleg sokba kerül :/

2012. ápr. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
94%

amit te igényelsz,az nem kerül forintositva semmibe


de ti nagyon nem illetek össze

2012. ápr. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%

Én ennél a mondatánál dobtam volna ki. És nem azért, mert nem költi rám a pénzét, nem is várom el tőle. Hanem azért, mert azt mondta amit. Egyrészt, a szavaidból ítélve, egyáltalán nem akarod beosztani a pénzét, egyszerűen csak kettesben akarsz vele lenni, másrészről meg soha nem lesz közöd hozzá? Hát igazán komolyan gondolhatja a kapcsolatotokat..


Én biztos nem folytatnám vele a kapcsolatot. Szerintem egyszerűen kényelmes vagy neki...van kit dugnia, és még költenie sem kell rád.

2012. ápr. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
igen, a jövőn én is elkezdtem gondolkodni, amikor ezt mondta... a sohát gondolom arra értette hogy a későbbiekben sem lesz beleszólási jogom abba hogy hogyan kezeli a pénzét, és neadjisten ha nem találnék diploma után munkát akkor sem segítene, vagy akár házasságban sem.
2012. ápr. 13. 15:22
 8/25 anonim ***** válasza:
84%

Ez a pasas semmi komolyat nem akar tőled, jobb ha addig állsz tovább amíg még fiatal vagy, és van lehetőséged normális társat találnod magad mellé.

Az életben nem fog foglalkozni veled komolyan, már ha nem dob ki azonnal ahogy nagyobb teher leszel számára.

2012. ápr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
87%
Nehogy vele maradj, ő egyáltalán nem gondolja veled komolyan a kapcsolatot!
2012. ápr. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%
Pfff! Soha nem is lesz? Egyet mondok: LAPÁT!
2012. ápr. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!