Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sokba "kerül" a barátnő egy...

Sokba "kerül" a barátnő egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Lehet kicsit furán tettem fel a kérdést, szóval:

másfél éve vagyunk együtt a barátommal, egész komoly a kapcsolatunk, közös jövőt tervezünk, bár még fiatalok vagyunk, én még tanulok, ő dolgozik, nem is élünk együtt, mindketten a szüleinknél lakunk, de egy városban.Jól megértjük egymást,szeretjük egymást és itt jön a de: bár fogalmam sincs mennyit keres (csak a kiadásaiból tudok saccolni hogy elég jól, mivel vett egy pár milliós kocsit) nem igazán megyünk sehova, csak az ő barátaihoz 2 utcával arrébb. Ha mondom hogy jó idő van, mehetnénk valamerre kóborolni, kirándulni vagy bármi, mondja hogy nincs pénze, elment a kocsira, kajára. Itt jegyzem meg, hogy minden élelmiszerből szinte a legdrágábbat veszi meg, mert az mondja hogy az a minőségi kaja, az olcsóbb csak szemét.

Bulizni a helyi szórakozóhelyre megyünk, az ő barátaival, de én már nagyon vágyom hogy kettesben legyünk. Ilyenkor mindenkit meghív, buli előtt rakja előttem zsebre egy huszast, amiből buli végére semmi nem marad.

Elmondtam neki hogy mi zavar, erre azt mondja hogy én ne próbáljam beosztani az ő pénzét mert nekem ahhoz semmi közöm és soha nem is lesz. (!)Nem várom el, hogy ajándékokkal halmozzon el, vagy bármi mást, csak kettesben szeretnék vele kimozdulni, akár 5 km-re arrébb egy piknik során!

Szerintetek?

22L


2012. ápr. 13. 15:04
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
78%

A soha két dolgot takar. Vagy a kacsolatotok nem fog számára időben annyi ideig tartani, hogy te eréld vele a házasság, közös vagyon, gyerek, közös ház, közös kiadások státuszt. Ebben az esetben kalap, kabát mivel te amolyan időtöltés vagy csak számára amíg nem talál jobbat.

Vagy magyarán egész életében ilyen életformában akar maradni, sose gondolni "felnőtt" életre. Mindig a buli, a drágaságok, a pénzköltés a önmaga lessz középpontban. Szóval ha meg is házasodna talán akárkivel is a házasság rá vonatkozó dolgát lesz@rná magyarán. Ez lenne a felelősség a feleség, gyerek, ház iránt, az, hogy nem költ el mindent, nem csak a haverokkal bulizna, gondoskodik, támogatja a családot sok idővel, érzelemmel és pénzzel is. Ha ez a helyzet akkor eldöntheted kell e neked egy haver pasi aki CSAK névlegessen lenne a férjed de ahoz sose nőlne fel, csak istápolnád mint egy önző kölyköt aki semmit nem ad csak követel.

2012. ápr. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
88%
Erre én is azt mondanám, hogy lapát. Mindenki másra költ, de téged egy mezőig nem vinne el INGYEN piknikezni? Ja bocs, a benzin... De bezzeg ha milliós kocsira telik... Gondolkodj el komolyan szerintem, van-e értelme hosszabb távon vele lenni. Nem is a pénze miatt, na de hogy ha pl. a gyereketeknek szüksége lesz erre-arra, akkor úgy kell majd kuncsorognod tőle? Ne már...
2012. ápr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
84%
Ennek a pasinak csak arra kellesz hogy megdugjon, dobd ki azonnal!
2012. ápr. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
84%
Nem olvastam el a kommenteket, de szerintem ez oltári nagy gyökérség. Szerintem kukázd a csávót, aztán pár nap alatt lehet rájön, hogy inkább a szeretett lányra kellett volna kicsit költeni, nem a kaviárra meg a lazacra. Utálom az ilyen begyöpösödött életmódot, mikor nem megy sehova az ember. Szervezz programot a barátnőiddel, ismerkedj...tuti találsz sokkal jobb partit magadnak ;)
2012. ápr. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
79%

Ez a srác nem szeret téged, egy utolsó önző gyökér.

Szerintem tedd ki a szűrét, találsz különbet is, főleg, hogy előbb hívja meg a baráti körét egy sörre, mint téged egy kis privát kirándulásra.

2012. ápr. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ez egy s*ggfej. Nem is azért, mert mondjuk nem költ rád, hanem azzal a kijelentésével, hogy neked soha nem lesz közöd az ő pénzéhez kijelentette, hogy nem tervez veled komolyan és hosszú távra. Mert ha feleségül venne, akkor már lenne közöd valamilyen szinten a keresetéhez, mert abból nektek közösen kéne megélnetek. Érted... Egyébéként nem kerül sokba egy barátnő, ha a barátnőnek nincsenek elvárásai, vagy ha nem kényeztetik el. Én mondjuk szerencsés vagyok, mert engem elhalmoz a barátom, pedig sosem kértem, sőt, néha már zavarbaejtően sokat költ rám, így valószínűleg tőle soha nem fogok ilyet hallani, hogy nekem nincs közöm az ő pénzéhez. De ha nem költene rám egy forintot sem, akkor is ugyanígy szeretném, mert az biztos, hogy ő nem viselkedne velem így, ahogy a te barátod veled. Számomra fontosabb lenne, hogy megbecsüljenek és emberszámba vegyenek, mint az, hogy költsenek rám. Szerintem keress valakit akinek fontosabb leszel, mint ennek a pasinak. De előtte gyorsan dobd ki persze.
2012. ápr. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Ismerem ezt a fajtát, szerencsére nem személyes tapasztalat, de egy kolléganőm ilyeneket fogott ki, pl. a volt férjét.

De utána volt egy olyan palija, hogy együtt éltek, a pasi vállalkozó volt, iszonyat jól keresett, a kollegina meg gyárban robotolt. A pasi közölte vele: ha ő is hozott volna valamit a kapcsolatukba, mondjuk kocsit/lakást, akkor megengedné, hogy otthon legyen háztartásbelinek, de mivel nem tett még le semmit az asztalra, bizonyítson.

2012. ápr. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Azért én mindig ledöbbenek, hogy milyen h*lyék is a nők..!!

Mindig azt mondom, hogy "na ilyen nincs"...de aztán kiderül, hogy mégis...

Anyucival lakik a pici szentem??? - ilyen anyagi lehetőségek mellett???, így veri a pénzt???


Gondolod, hogy ez mindig így lesz??? :-o Mi lesz majd akkor, ha esetleg bizony ínségesebb idők jönnek???!!

Elmondom: ott lesz egy h*lye ragaszkodó, önértékelési zavarokkal küzdő nő (Te), -aki istenként tekint erre a f*sztarisznyára, és akit legfeljebb lehet verni, ha nem jól mennek a dolgok...


Menekülj, menekülj, menekülj!!!


....de tényleg hihetetlen, hogy ennyire buta nők is vannak... :(

2012. ápr. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

másfél éve bírod egy ilyen szarevő mellett?


más véleményt nem is mondanék róla, inkább leírom, hogy az én párom milyen ember:

soha egy alkalommal sem hányta a szememre ha költött rám (akár ajándék, akár egy kajálás), nem volt nagyon pénzem nyaralásra, de el szeretett volna menni tavaly tengerpartra. semmi gáz, kipótolta a pénzemet és elvitt, csak hogy együtt legyünk valami szép helyen ketten.

nem a haverokra veri el a pénzét, persze szülinapkor vesz nekik egy üveg piát, és meghívja őket pár italra, de nem buliztatja őket minden hétvégén.


ilyen jó pasi persze nem terem minden bokorban, :) de szerintem vagy annyira csinos és értelmes lány, hogy legalább egy hasonlót találj, és ne kelljen kellemetlenül érezned magad a saját barátod társaságában.

volt egy pöppet hasonló hapsim mint a tiéd. idővel el is hajtottam jó messzire.

2012. ápr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Önző alak, hagyd ott ! És éretlen is. Nem vagytok összeillőek. Apám is ilyen volt, vette az új autókat,hogy a szomszédoknak felvághasson vele. És azt ígérte,kirándulunk majd.. sosem történt meg. Viszont a családunk - ő miatta- mára szétesett.


Tényleg hagyd ott, még ha ez csak egy fórum is, de ennyi leírásból már jó nem sülhet ki hosszú távon. Persze lehet, megérik és megváltozik, de az már nem te leszel. Egy életed van, jár a boldogság neked is!

2012. ápr. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!