Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan élhetek boldog kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan élhetek boldog kapcsolatban a személyiségzavaros barátnömmel?

Figyelt kérdés
A barátnöm gondolkodása, értékitélete, gondolkodása, érzelmi reakciói sok esetben átlépik a pszichológialag "normális" határt , ennek ellenére ragaszkodom hozzá, többnyire ö is hozzám, már több éve. A " jópofák" véleménye nem érdekel, komoly válaszokat várok, részleteket priviben mondok, ha vki segiteni szeretne.
2011. nov. 22. 22:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Milyen értelemben, és mennyire "személyiségzavaros"? Hogy érted ezt?
2011. nov. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nekem volt ilyen barátnőm,és sikerült vele boldog kapcsolatban élnem,de aztán szétmentünk.Ha írsz privit és mondasz részleteket akkor megpróbálok segíteni.Am nem emiatt mentünk szét,majd ha akarod akk priviben elmondom.
2011. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Bevállalva, hogy megint megkapom az "okosok" nem kért véleményét, akk belemegyek a részletekbe.

Bárkibe beleszeret pillanatok alatt, aki kedves hozzá, valami nemlétezö álomképet formál belöle, olyankor az az isten a számára, olyankor én is ellenség vanyok, meg az az egy-két barátja is, akit még nem üldözött el maga mellöl, mert mi nem ugy látjuk a dolgot ahogy ö.

2011. nov. 22. 23:01
 4/14 anonim ***** válasza:
Első vagyok: És ez téged nem zavar, hogy bárkibe "beleszeret" pillanatok alatt? Mondjuk nem hinném, hogy ez így komoly lehetne, mivel konkrétan beleszeretni ennyi emberbe nem tud. Max rajongani tud értük. De, ha a párom csinálná ezt, biztos zavarna. Egyébként hány éves ő? Mert ez lehet fiatalabb korra jellemző (tini korra), hogy azt hiszik, ők mindent jobban tudnak, csak ők érezhetik azt, és az a legrosszabb. Viszont, ha nem tini, akkor akár igen komoly baja is lehet. Mármint pszichológiai. De, ha ennyire ragaszkodsz hozzá, próbálj folyton mellette állni, hogy te mindig mellette vagy, még, ha nehéz pillanatai is vannak, hogy ne érezzen ellenségnek. De úgy összességében nagyon nem irigyellek.:/ Nehéz helyzet nagyon.:/
2011. nov. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Nagyon zavar, különben nem kérdeztem volna, hogy tud e valaki segiteni.

ö 25, én 35, tehát nem tini egyikünk se.

Nem rajongásról van szó, valódi szerelem, egyszerre egy emberbe, de ez akár néhány naponta ia változik, hogy éppen kibe.

Én is ugy gondolom, hogy komoly mentális zavara van, de te is érzed az eddig elmondottakból, hogy hogy reagálna, ha felvetném a pszichomókus ötletét neki.

2011. nov. 22. 23:22
 6/14 anonim ***** válasza:
Még mindig én: És hol talál ennyi embert, hogy pár naponta másba szerelmes? És ezt konkrétan el is mondja neked, vagy csak látod? Ez valami olyasmi lehet, hogy folyton vágyik az újra. Feléd mutat még érzelmeket? Nem, a pszichológust mondani tényleg nem lenne túl jó ötlet, csak az a baj, hogy nem tudom, hogyan lehetne máshogy segíteni rajta. Ti sok időt töltötök együtt? Mert lehet, hogy egyszerűen csak hiányzik neki a szeretet. Lehet, hogy annyi is elég lenne, ha együtt csinálnátok programokat, ha ezzel még nem próbálkoztál.
2011. nov. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Borderline?

Akkor sajnos nem nagyon... Hacsak nem nézed el neki a kisebb félrelépéseket.

2011. nov. 22. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
LEgtöbbször a neten ismizik, az a legkézenfekvöbb, de amikor nem volt net, akk meg összejött egy biztonsági örrel a piacon..., látom rajta, az a néhány alkalom is eléggé feltünt amikor pár hétre elköltözött ( a legtöbb idö 2.5 hónap volt).... , ugyanazt tulzott szerelmet kapom töle, ha épp én vagyok a " bálvány" amit ugyanugy mutat az idegenek felé is, ebböl nem következtetnék semmire, viszont amikor "teljes szélcsend" van, akkoris megmarad az az érzés, amit az átlagemberek éreznek egy pár éves kapcsolatban egymás iránt. Együtt élünk, m,egpróbálok neki mindent megadni, szeretetben is,meg a mindennapokban is.
2011. nov. 22. 23:56
 9/14 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló , a kisebb félrelépéseket már fel se veszem , mit tudsz a borderline-ról ? már egyszer kétszer beleakadt a szemem a tüneteibe, amikor a netet bujtam megoldásért,de laikus vagyok pszichológia terén, nem tudok konkrét diagnózist felállitani senkiröl.
2011. nov. 23. 00:01
 10/14 anonim ***** válasza:

Tönkre fogsz belé menni.

Sajnos az ilyesmi nem nagyon "gyógyítható", még ha hajlandó is lenne a párod kezelésre járni.

Mivel az ember szerintem nem erre van kitalálva, ezért nagyon sajnálom, de legközelebb már ne engedd vissza.


Ebből a kapcsolatból soha nem lesz se családod, se gyermekeid.

2011. nov. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!