Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzi úgy sok ismerős és...

Miért érzi úgy sok ismerős és távoli rokon, hogy neki "minden áron" bele kell szólnia a mi életünkbe?

Figyelt kérdés
Második babánkat várjuk és mivel már túl vagyunk a kezdeti "rizikós" időszakon és az eddigi vizsgálatok szerint is minden rendben van, elmondtuk a jó hírt a családnak és az ismerősöknek (a szűk család már rég tudja). Ezen a héten eddig hatan hívtak fel telefonon, hogy gratuláljanak, de azért elmondják, hogy szerintük nem jól döntöttünk. Nem értem mi szükség van erre. Nem tanácsot kértünk tőlük, csak a tényt mondtuk el.
2012. ápr. 13. 15:52
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ez abszurd, hogy fiatalok vagytok hozzá. Főleg, hogy már második baba, hogy juthatott ilyesmi az eszébe annak a rokonnak, én nem értem.

Ilyenkor érdemes visszakérdezni, hogy tudja-e egyáltalán hány évesek vagytok? Mert lehet, hogy már szenilis, és rosszul emlékszik.

2012. ápr. 13. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
30 fölött korai?????
2012. ápr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Én sem értettem ezt a korai dolgot, főleg úgy, hogy ő már 4 gyermekes anya volt 30 éves korára. :)
2012. ápr. 13. 18:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!