Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mit tudok csinálni?

Mit tegyek? Mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
A szüleim nagyon sokat veszekednek! De nagyon csúnyán.., nagyon trágárul beszélnek egymással, néha már attól félek, hogy megütik egymást.Ilyenkor én próbálom őket visszafogni, de nem sikerül. Ha mondom valamelyik félnek, hogy nem szólj hozzá akkor persze én vagyok a hibás aki mindig a másik felet védi! Néha már rosszul vagyok attól, hogy veszekednek! mit tegyek? mit tehetek ez ellen?! mert már nem bírom!

2012. ápr. 13. 16:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Az én szüleim is ezt csinálták. Náluk még a tettlegességig is elfajult a dolog. Gyerekként szörnyű volt ezt végignézni. Hiába próbáltam segíteni, nem akarták, hogy beleszóljak! :(
2012. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 claidheamohmor válasza:
Ja, én is így nőttem fel :( Hú de rossz volt... Semmit nem tudsz kezdeni velük, öcsém meg én már rég nem lakunk otthon, csak húgom van még otthon. Manapság is folyton balhéznak, pedig már vagy 30 éve házasok. Ilyenek, soha nem lehetett velük megbeszélni semmit, egyszerűen egyikük sem volt partner az ilyesmihez. Semmit nem tudsz kezdeni velük, majd ha nagyobb leszel, lelépsz (sokszor a kollégium is segít, ha fősulira mégy), jobb akkor lesz, amikor majd végleg elköltözöl (de ne ész nélkül!).
2012. máj. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!