Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Erre rá fog...

Mit csináljak? Erre rá fog menni a kapcsolatunk?!

Figyelt kérdés

Párom baráti társaságába van egy szingli csaj. Amikor megismertem őket, már tudtam, hogy a csajnak nem közömbös párom. (Ahogy ránézett, a gesztusaiból, megnyilvánulásaiból tudtam, hogy bejön neki.) Erre rákérdeztem páromnál, lerázott annyival hogy csak barát és beképzelem. Aztán a csaj az orrom alá dörgölte, hogy megajándékozták egymást párommal karácsonykor. (Apróság volt, csakhogy párom elfelejtette közölni. Csajnak természetesen úgy tettem, mintha tudtam volna az egészről) És otthon kivertem a balhét.

Hogy mégis mi ez az egész? Úgy éreztem én vagyok az, akit hülyének néznek. Párom azt mondta ez csak egy apró figyelmesség és kénytelen volt visszaajándékozni, mivel a csaj is vett neki. Persze nem hagytam annyiban a dolgot követeltem, hogy legyen őszinte. Mondja meg hogy bejön-e a csajnak mert látom és elegem van a kamuzásból. Beismerte, hogy valóban bejön a csajnak. Bár még nem mondta meg neki konkrétan, de ő is látja/ érzi. Azt mondta azért nem akarta elmondani, mert nem akarta hogy féltékenykedjek és ne tudjunk egy társaságba járni. Ő csak barátként tekint a csajra, sose érdekelte mint nő és nem is fogja.

De én mégsem tudok úrrá lenni a féltékenységemen. A nő direkt az én jelenlétembe flörtöl a párommal. Félreérthető megjegyzéseket tesz, majd szánalmasan nevet minden apró kis poénján. Mindig párom közelébe van, levakarhatatlan. Ha már meglátom hogy telefonon hívja, chaten beszélnek feláll a hátamon a szőr. Nem bírom elviselni, hogy tartják a kapcsolatot, hogy mindent tud páromról és ő is mindent elmond neki.

Olyan is volt hogy a csaj előadta nekem, hogy semmi okom féltékenykedni, mert ők csak barátok. (Képes volt még teljesen hülyének is nézni és még én voltam a szánalmas, aki ok nélkül féltékenykedik. Persze, nagyon megértően bologattam, hogy én nem vagyok féltékeny. Hisz nekem is van sok férfi barátom. És tudom, hogy párom engem szeret, nincs okom bizalmatlankodni)

De én nem bírom ezeket a színjátékokat. Nyilvánvaló, hogy ki nem állhat a csaj és ott tesz keresztbe ahol tud és még képes a szemembe jó pofizni. Nem bírom elviselni!!

Szívem szerint azt kérném páromtól hogy szakítson meg minden kapcsolatot a csajjal. De ezt mégsem kérhetem. Ő is egy „barát”!

Mit csináljak? Ebbe bele fogok őrülni!



2012. ápr. 14. 00:26
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem te nem is feltekenykedsz! Szerintem te erezted mindvegig hogy sem a parod sem a csaj nem oszinte veled, hulyenek nez es manipulalni akarnak teged. ha az en parom csinalna ezt velem (es nem mondta volna el az elso perctol mi a szitu) akkor sajnos atgondolnam hogy megerdemel-e engem vagy sem. habar kivancsi lennek mennyire vagy egy oszinte ember temagad, es mennyire vagy MEGERTO? A legtobb noben annyi a megertes mint egy koben... Szoval gondolkodj el a hibaidon. Megadtad-e a parodnak a megfelelo bizalmat, vagy netan abba a helyzetbe tetted ot ahol nem tudja elmondani a hasonlo dolgokat mert tul onzoen es felelmekkel telve allsz a dolgokhoz?! En nem tudhatom ki vagy te de ezek a kerdesek NAGYON fontosak. Jah es legkozelebb ha a lany azt akarja beadni neked hogy kosz de nem akar semmit a parodtol nyugodtan mond ki az igazat a szemebe: "kerlek etesd anyukad a hazugsagaiddal. vagy oszinte leszel vagy hagyj bekem es hozzam se szolj."
2012. ápr. 14. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nem reagálod tul!

Jajj képzeljétek magatokat ebbe a helyzetbe!Neketek nem esne szarul?Nem lennétek féltékenyek?Dehogynem!

Én simán megmondanám a páromnak hogy hanyagolja a csajt kevesebb legyen a tali vele és az ajándékokat pedig felejtse el!Amit tőle kap azt meg ne fogadja el!

Én tuti nem viselném el ezt!Pedig nem vagyok féltékeny tipus de ez már nekem is sok lenne!



Nem tudom a párod mit szolna ha te csinálnád ezt!?

2012. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
100%
undorító, hogy a szemed láttára flörtölnek, ez nem fér bele a barátságba szerintem. Én is rosszul viselném. Nyomul a csaj, a pasid meg vagy vak, vagy tetszik neki. Nem kellene a flörtöt viszonoznia, ennyi. Viselkedjen úgy a nővel, mintha pasi lenne, az lenne a barátság
2012. ápr. 14. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a pasidnak kellene leállítania,amennyiben ő is komolyan kényelmetlenül érezné magát,de nem vennék mérget rá,hogy őt is zavarja.
2012. ápr. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Azt javaslom, hogy amikor elkezd flörtölni a barátoddal, menny oda hozzá és adj neki egy csókot és mond meg a csajnak, hogy le lehet kopni. Másik szempontból, már írtad, hogy bízol a barátodban, na már most ha bejön egy másik csajnak akkor inkább büszkeséggel keljen, hogy eltöltsön, hogy ő még is veled van és nem is hagyna el egy másik nőért. Szóval ez is azt bizonyítja, hogy nem csak egy jó pasival, vagy együtt, hanem megbízható is.
2012. ápr. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim válasza:

Lehet, hogy egy próbát megér!

A feszültségedet vezesd le valamilyen sportban és próbálj a csajjal te is "barinőként" viselkedni. Míg a csajt egy idő után zavarba ejted vele, addig párod boldog lesz, hogy végre megérted, bízol benne. Egy idő után valószínűleg a csajszi fogja félelmeivel nyaggatni őt, hogy biztos van valami vaj a füled mögött, de ez, ha eléggé erős a bizalom közöttetek, akkor az ő kapcsolatuk rovására fog menni, mert nem fog már minden részletet elmondani életetekből, hisz nem kíváncsi a féltékenykedő véleményre.

Ehhez viszont neked kell keresni valami elfoglaltságot, hogy fölös energiádat lekösd, mert nem folythatod magadba érzéseidet!

2012. ápr. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim válasza:
49%
Szerintem dugnak! de nyugi, azért még téged szeret!
2012. ápr. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
Kerdezo, megkapsz te mindent a kapcsolatotokban? Tenyleg o a nagy O? Ha Minden rendben lenne nalatok, valszeg nem lennenek ilyen erzeseid... De legalabbis a parod nem helyezne elobbre a barati tarsasagot. Szerintem öt is zavarna, ha ugyanez fordítva lenne.
2012. ápr. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok, mióta jártok?
2012. ápr. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Én a páromnak szólnék, hogy engem zavar a csaj viselkedése, és beszélgessen el a fejével, mert ha netán te vered ki a hisztit a csaj előtt, az csak olaj a tűzre, mert rájön, hogy elérte a célját: vagyis féltékeny vagy! Közétek akar állni mindenképp. Szerintem a pasi dolga, hogy csökkentse a vele töltött időt, ne fogadjon el ajándékot stb. hátha a csaj észbekap és lekopoik!

21l

2012. ápr. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!