Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érzem, hogy rá fog menni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzem, hogy rá fog menni a kapcsolatunk, a szexre! ÁHHH! Mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés

Többszöri probálkozás ellenére sem tudtuk még összehozni a szexet, elsősorban az én hibámból.

annyira szeretem vagy nemtudom mi van, hogy nem áll fel a szerszám, és volt hogy benne is lelankadtam...:S

nah most ez mindkettőnknek nagy pofáraesés volt.

Azota érzem, hogy valami más lett a kapcsolatunkban. 7 végén ad sztem még egy esélyt, és elvárja, hogy jol megdugjam, de mi lesz ha megint nem fog menni? van egy olyan érzésem, hogy ki fog dobni, és nem tudom akkor mi lesz, mert nagyon ,de nagyon szeretem.

18/f

17/L


2011. aug. 16. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
84%

mióta vagytok együtt?

ha tényleg emiatt dobna, mert csak azt akarja hogy jól megdugd, akkor kár érte sírni. persze kívülállóként könnyen mondom, de ez van :)

ha szeret, nem esélyeket ad, hanem segíteni próbál, és nem hagy el emiatt.

2011. aug. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Jó, akkor most mély levegő. Kérdezek pár dolgot.

Mit jelent az, hogy többszöri próbálkozás?

Mióta tart a kapcsolat?

Mennyire bensőséges a kapcsolat?

Gumival védekeztek-e?

Voltál-e már előtte mással vagy ő az első neked?

Sokat szoktál-e maszturbálni vagy régebben sokat maszturbáltál-e?

2011. aug. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Dugni nem nehéz, hagyd hogy lehuzza az alsóját kérd meg hogy elégítsen ki orálisan és máris menni fog !
2011. aug. 16. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

válaszolván a kérdésekre:

számszerint 3 szor próbálkoztunk, legelső alkalomkor ráfgotam a fáradtságra, és a stressze. Utána már nemtudtam mire fogni, beismertem hogy tulságosan szeretem. a harmadik alkalomkor jutottunk a legtovább, már bent voltam, de le is lankadt pár mozdulat után.


Kapcsolatunk 3 hónapja tart, de már nagyon siettetné a szexet, mert egy éve(!) nem volt senkivel.


Nagyon nagyon szeretjük egymást, de tényleg nagyon, és minden rendben van a kapcsolatunkkal, környezetünkel, de abszolut minden a lehető legjobban megy, csak ez a k*rva szex nem megy...:S


Igen, gumit használok minidig, mert egyenlore nem szedhet gyogyszert.


Ő az első nekem, de nemtudja, és hiába mondtam neki, nem hiszi el, azthiszi kamuzok, hogy a kedvébe járjak, emeléé társul, hogy a ledves cimboráim nagy "dugógépnek" állítanak be, baráti szeretetből...:S szoval ez nem járható ut, hogy ráfogom hogy ő az első szintén, mert nem fogja elhinni, probáltam nemegyszer beszélni vele, szoval mostmár inkább hagyom.


Igen, régebben sokszor políroztama bohócot, ált napi kétszer....Miota együtt vagyunk, leredukáltam ezt a számot kb kétnapi egy önkielégítésre. És mindig ugy időzítem, hogy mikor találkozunk, már előtte vagy 3-4 nappal ne verjem ki, ezáltal is próbálván kanosabbá tenni magam...egyennlóre kevesebb sikerrel


Az orális kielégítés megvolt, akkor állt is de nagyon! Jo is volt, de amint gumi fel, és befeküdt, hogy tegyem be neki...egyszerüen kész lelankadtam....nemtudom...

kezdek rádepizni már, hogy nem nekem találták ki ezt a szex témát, és egyre jobban el vagyok keseredve...:S

2011. aug. 17. 11:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Először is tudnod kell, hogy nem vagy egyedül ezzel a problémával. Több oka van annak, amiért nem áll fel a péniszed, illetve amiért lelankad:

- stressz, teljesítmény-kényszer, görcsös megfelelni vágyás, illetve most már az első kudarc után az újabb kudarctól való félelem

- az előbbi érzések megakadályoznak abban, hogy az aktus átélője legyél, ehelyett inkább szemlélője vagy, aki ráadásul nem is a partnerére figyel elsősorban, hanem azon mereng, hogy "most vajon sikerülni fog-e"

- az óvszer is zavar (legyen bármilyen vékony, nem ugyanolyan az érzés)

- kicsit hozzászoktál az önkielégítéshez (a mozdulatok rögzülhettek, s talán a derekad nem bírja azt a tempót, ahogy a kezeddel csináltad, valamint a punci sem képes olyan erősen megszorítani a péniszt, mint a saját kezed), szóval idő kell, mire átállsz a partnerrel történő kielégítéshez.


Ezek az okok. 3 próbálkozás egyébként még nem sok, ilyesmi bármelyik férfival megeshet, főleg hogy új a partner, és legfőképp hogy még szűz vagy. Általában kétféle szűz férfi létezik: aki nagyon gyorsan elmegy (korai magömlés), és aki lelankad szex előtt/közben. A szex tanulható dolog, te is bele fogsz jönni, a lényeg, hogy tudatosítsd magadban: senkinek sem kell megfelelni, nem kell a szó klasszikus értelmében teljesíteni, csak élvezni az együtt töltött pillanatot, élvezni a partner testét, illatát, a jelenlétét, mindenét.

Persze ezt így leírni könnyű, mint megvalósítani. Az az igazság, hogy szervi problémád nincs (tehát NEM vagy impotens!), mivel a szexen kívül simán tudsz merevedést produkálni. Meggyőződésem, hogy csak egyszer kell úgymond sikerrel járnod, s az akkor olyan önbizalmat és elégedettséget ad majd neked, hogy többé ilyen pszichikai gondod nemigen lesz.


Amit tudok tanácsolni: beszélj a barátnőddel, őszintén, ahogy itt is leírtad a problémádat, mert a szexhez éppúgy bizalom kell, mint az élet más területein is. Azzal nem oldasz meg semmit, hogy ilyen-olyan kifogásokat keresel.

Azt javaslom, hogy teremtsetek nyugodt légkört, csak simogassátok egymást, masszírozzátok, esetleg a péniszeddel is simogathatod a punciját, csiklóját, hogy addig is szokd a közelséget. De behatolás egyelőre ne történjen! Nézd, lehet, hogy régen volt már férfival, de ha megbeszéled vele ezeket a dolgokat, meg fogja érteni, s segíteni fog, különben meg jobb, ha tudod: 10 nőből 8 az előjátékot jobban élvezi, szóval semmi probléma, tud még várni, ha már várt ennyit, ez azt jelzi, hogy nem egy nimfomán nő.

Próbálj meg leállni a maszturbálással, és próbáld meg kiverni őelőtte, sőt ő elégítsen ki téged, akár a kezével, akár a szájával, vagy akár a lábával (már ha téged vonz az ilyesmi, és ő is ügyes a lábaival).


Amit tudnod kell: semmi sincs veszve, a nemi életút kezdetén vagy, ennél csak jobb lesz; jövőre már nevetni fogsz ezen az egészen!

Ha mégsem tudsz felülkerekedni a pszichológiai akadályokon, akkor Kamagra tablettát javaslok, mert az elősegíti a hosszantartó merevedést, de függőséget nem okoz. Mert még egyszer mondom: egyszer kell, hogy jól elsüljön a dolog, utána már menni fog gyógyszer nélkül is, mert szervi problémád nincs, csak pszichikai.


Remélem, tudtam segíteni!

2011. aug. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat! Sokat segítettetek, remélem sikerülni fog...:)
2011. aug. 20. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!