Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

34 vagyok. Barátnöm 42. szeretem. Szeret. De amint kilépünk utcára bámulja pasikat. Mit csináljak? Ez a nézelödés. és én szenvedek. Miért nem hagyja abba? Más minden ok. De erre rá fog menni kapcsolatunk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
tudom hogy szeret. és nem azért bámulja mer akar valami tölük. De eengem rettenetes zavar. Már szakitottunk is ez miatt egyszer. Be beszélem magamnak hogy én vagyok paranoiás. De nem megy. Szenvedek ettöl. Ha neki semmit nem jelent ez a nézelödés. és én szenvedek. Miért nem hagyja abba? Más minden ok. De erre rá fog menni kapcsolatunk. Mit tegyek?miért nem tisztel?
2011. jan. 27. 19:07
 1/5 anonim ***** válasza:

kivel jár a nő?

tehát kit szeret?

akkor fontos, hogy kit néz meg?

akkor minek ezen idegeskedni?

naugye...

2011. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg egyenesen tőle, hogy miért nem tisztel... mert jól látod, ha valaki partnere forog az utcán az ellenkező neműek után, az a legkevésbé sem a tisztelet jele. Nálam nem lenne szakítóok, de mindenképp leülnék beszélgetni a barátommal, ha folyamatosan ezt csinálná. Nyilván feltűnően csinálja, ha így szemet szúr neked... és ha így van, akkor ráadásul még bunkó is, már bocsi.
2011. jan. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem addig jó amíg csak nézi!Én is megnézem a csajokat, persze már én is kaptam a fejemre a feleségemtől de már megszokta szerintem.Ebben nincsen semmi rossz.A baj akkor van ha nem cak nézi, hanem flőrtöl vagy ilyesmi.
2011. jan. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem értem.eggyütt alszunk..reggel jövünk metron és ott.buszon is..stb.megprobálta már hogy ne igy viselkedjen.nem ment neki.és ezt ö is tudja magárol.sokszor beszélgettün erröl.veszekedtünk is.nincs változás.és nem is lesz..én ugy érzem.nem türöm ezt a viselkedést.igy nemtudok bizni benne
2011. jan. 27. 21:02
 5/5 anonim válasza:

Nálunk es volt baj.csak én voltam a hunyó.sajna ezt tettem...kimentük utcára és megnéztem csajokat.volt hogy utána is fordultam.szakitott velem..összejött valakivel.azt hittem megbolondulok.de sors ugy hoza hogy kibékültünk.soha többet nem csinálok ilyet.tisztelema.hogy te irtad.nem akarom elvesziteni.és ennek már 3éve!!

vagy megváltozik vagy felejtsd el.de minden félekép beszéld meg vele..és adj neki idöt..esélyt.ha szeret..megváltozk.ha nem..felejtös.

2011. febr. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!