Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnátok arra, ha...

Hogy reagálnátok arra, ha megtudnátok hogy párotok "társkeresőzik"?!

Figyelt kérdés

Véletlenül tudtam meg, hogy párom regisztrált facebook-on pasik és csajok alkalmazásra. (Állítólag már nagyon régen)

Kibuktam, kérdőre vontam és még mindig nem értem, miért csinálja?

Azt válaszolta: Eltúlzom az egészet, és szerinte ez az alkalmazás nem társkereső. Nyugodtam nézzem csak meg, hogy ott egy normális kinézető/gondolkodási ember nincs fent. Unalmas perceibe megnézi kinek jött be és ennyi.

Kikérte magának, hogy ő nem párt keres, hiszen én vagyok élete szerelme és soha nem találna nálam jobbat és nem is akar.

Szerinte ez az alkalmazás nem is igazán párkeresésről szól.

Ez igaz? Vagy hülyének néz?

(Nem ismerem ezt az alkalmazást. Azt mondta nyugodtan regisztráljak és majd meglátom mennyi gyökér pasi fog nekem írogatni, nyomulni stb.)

Már csak azt nem értem, hogy nekem ilyenre nincs szükségem. Jobban is eltudom tölteni unalmas perceimet, minthogy azt nézegetem kinek jövök be és kinek nem!?

Mit reagálnátok erre?

(Párom 28 éves. Nem gyerekes ez a gondolkodás? Igaz lehet? Évek óta rendszeresen sportolunk, foglalkozunk magunkkal, sokat adunk a megjelenésünkre. Neki miért van szüksége ilyen fajta megerősítésre, ha valóban csak erről van szó?!)

Adjatok tanácsot!



2012. ápr. 14. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Értem hogy bánt, de szerintem ezzel így önmagában semmi baj nincs... próbáld ki tényleg, ha valami gyanús is van, akkor akadj ki igazán!! Nagyon könnyen elronthatod a kapcsolatot, ha azért mert nem ismered a másik gondolkodását - hiszen senkiét se lehet teljesen - kiakadsz, és egyből pattogsz.
2012. ápr. 14. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Regisztrálj, és nézd meg, hogy milyen. Most erre mit mondjunk? Így tudod csak eldönteni, hogy társkereső, vagy nem...
2012. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazad is van,meg nem is.Az nem társkereső elvileg.Az egóját növeli ezzel a gyerekes játékkal.Ameddig csak ott játszadozik,engem nem érdekelne.
2012. ápr. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Persze, csak ez egyenes út ahhoz, hogy esetleg olyan nyomja rá a bejössz gombot aki neki is bejön, és máris lehet ismerkedni. Egyébként nem tragédia, én inkább megbeszélném vele, hogy zavar ezért szedje le.
2012. ápr. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem se aggódj. A facebook a 25 fölöttieknek már csak unalomüzés. nem gondolom, hogy ha félre akarna menni egy 28éves férfi,akkor ott kezdené. én is felregisztráltam egyszer unalmamban valami társkeresöre és tényleg nem volt semmi célom vele.
2012. ápr. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
93%

"Azt mondta nyugodtan regisztráljak és majd meglátom mennyi gyökér pasi fog nekem írogatni, nyomulni stb."

Végülis ezzel a mondattal akkor csak elárulta, hogy társkereső. :) A másik meg, hogy akkor beállt a gyökerek közé a sorba. Miért is?? Elég gáz!

2012. ápr. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
A Csajok és pasik szerintem azért már flörtölés kategória. De nyugodtan nézd meg szerintem ha a párod fenn van és ő is mondta! Látod ki nyomott rá a tetszik gombra, te vissza nyomhatod ha be jön neked és asszem ajándékokat is lehet ott egymásnak küldeni... Nem tudom már, annyira nem emlékszem. Lényeg, hogy ahogy írták is, beindulhat ott egy kis affér. Ha zavaró tényező neked, akkor én is elmondanám ezt a párodnak és tisztáznám vele, hogy ez nekem sok. Nem vesz komolyan, akkor onnantól kezdve én is úgy állnék a kapcsolathoz, ha annak még van egyáltalán értelme.
2012. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

én nem ismerem annyira, de szerintem nem tipikus társkereső

bár az is érdekes, hogy 28 évesen még ilyennel foglalkozik

2012. ápr. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A csajok és pasik nem társkereső, be lehet jelölni hogy társat keresel vagy barátkozol és eközben megtudod hogy amúgy hány embernek jössz be. Ennyi.
2012. ápr. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Szerintem sem kellene ezen aggódnod. Ameddig nincs konkrét jel arra,hogy csajozik ne is gyötörd magad ezzel :)

Igazából ez a Csajok és Pasik alkalmazás nem konkrét társkereső hanem inkább 1 ismerkedő oldal (ki mire használja)

És önmagamból kiindulva a pasiknak szükségük van 1 kis megerősítésre a kinézetükkel kapcsolatban amivel nincs is gond mert ez ugyan úgy működik az ellentétes nemnél is. De regisztrálj fel az oldalra nem tart semmiből,jah és ne lepődj meg ha mindenféle gyökér üzenettel megbombáznak /mint mondtam ki mire használja/

Fel a fejjel,ha tényleg szeret akkor nincs miért aggódnod.

Remélem tudtam segíteni 22/f

2012. ápr. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!