Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kaptam 3 figyelmeztetőt a...

Kaptam 3 figyelmeztetőt a suliba, de nem merem itthon megmutatni mert óriási veszekedés stb. lenne. Mit kapnék ha én írnám alá és kiderülne? Nagyon félek!

Figyelt kérdés

2012. ápr. 14. 19:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
hát miért kaptad őket?:)
2012. ápr. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mégegy figyelmeztetőt
2012. ápr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ne írd alá.. én is kipróbáltam, szaktanárinál, és nem jött be, mert a legközelebbi fogadóórán kiderült.. de van olyan ismerősöm is akinek felhívták a szüleit, hogy tudnak-e róla, ők emg tökre meglepődtek, mert ők nem irtak alá semmit. most nemrég kaptam egy igazgatóit (rosszkor voltam roszs helyen, abszolút nem csináltam semmit..), de ezt az igazgató nem így látta, és én elmondtam anyáéknak hogy mit csináltam, azt mondták rendben van, hisznek nekem. Ha egy figyelmeztetésről lenne szó, akkor az oké.. de 3?ülj velük, és beszéld meg velük komolyan és őszintén, aztán igérd meg h nem fordul elő többet, nem volt alkalmad korábban elmondani, stb.. nem hiszem hogy meguszod, de ha balhéznak, akkor fogd be és szégyelld el magad.. amugy meg erre gondolhattál volna hamarabb is..
2012. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
17%

Ezeket a figyelmeztetéseket rendszerint unatkozó tanárok írják, mert jó dolgukban már nem tudják, mit csináljanak. Legalábbis nekem 8. osztályban 19 db szaktanári figyelmeztetőm volt, a nagyja mind apró baromságok miatt, akadt köztük néhány, ami jogos, de nem volt jellemző. Most 12.-ben is van egy idegbajos tanárnő, van tőle 5 szaktanári intőm, de ha beírogatja, csak rálegyintek, vagy kinevetem. Az osztály tele van beírásokkal.


Ne írd alá, mert ha kiderül, te kapsz mégegy beírást. Mondd meg, miért kaptad, és kész. Nehogymár 1-2 beírás miatt olyan hatalmas veszekedés legyen.

2012. ápr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%

az ellenörző hivatalos okirat. ha szüleid aláírását odahamisitod, okirathamisítást követsz el...


másrészről meg gondolkozz el hogy miért is kaptad a 3 figyelmeztetőt...

2012. ápr. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Jaj, mert mikor a jegyeid iratod alá majd akkor nem veszik észre, hogy hoppá azt nem ők írták alá? Vagy évvégéig dugdosod?
2012. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Azért jó családi légkör lehet otthon a kérdezőéknél, ha ennyire tele kell fosnia a gatyót némi csibészkedésért...
2012. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
Ha a szüleid nem járnak fogadóórára, nem fog kiderülni. Egyébként miért lenne belőle hatalmas veszekedés? Első intőmnél (nem figyelmeztető, intő) én is arra vártam. Aztán idén bepótoltuk, amikor rovót kaptam. De aláírták.
2012. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem olcsóbban megúszod a 3 figyelmeztetőt, mint ha később kiderül, hogy eltussoltad és aláhamisítottad a szüleid aláírását. Hidd el, ki fog az derülni! Ha nem is hívják fel a szüleidet megerősítésért, majd a szülőin kiderül!
2012. ápr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hármat? Mit csináltál?

Inkább valld be, és ígérd meg, hogy a jövőben igyekezni fogsz elkerülni az ilyen helyzeteket. (Remélem, megverni csak nem fognak!)

Én is voltam tanár, de az én diákjaim le se sz.rták a szaktanárit, meg a szüleik se. Ne érts félre, nem kárörvendeni akarok Rajtad, de azért annak örülök, hogy van olyan iskola és család, ahol még van súlya az ilyesminek.

2012. ápr. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!