Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az anyám iszik és ma éresztem...

Az anyám iszik és ma éresztem vodka szagot ahogy beszélt és veszekedés lett belőle én elmentem és mire hazajötem kb 1és fél óra mulva nem volt itthon most mit tudok tenni?

Figyelt kérdés
Mem veszi föl a telefonját anyám élettársa is ittvolt aki arra bíztatja hogy mennyek intézetbe.Anyámnak már voltak piás problémái például most 4hónapig ivott és azt mondta hogy abbahagya de nem hiszek neki csak nem megy el "vándorolni"de ma megint elment és félek h megint részegen jön haza:'( félek mert egyedül vagyok ithon hogy idehoz részeg embereket vagy hogy valami baja lessz neki:S esetleg bevitessem elvonóra?most is majdnem öngyilkos lettem még jó hogy nem talláltam a pengét:Studom hogy hülyeség de én ezt nem bírom:s
2010. szept. 2. 18:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

Elég rossz körülményeid lehetnek, de nem tudsz mit tenni. Amíg anyukád a saját kárán nem tanul nem fog megváltozni. Hány éves vagy? Esetleg kérhetnéd valamelyik tanárod, rokonod segítségét!

Viszont te addig is kösd le magad, és gyakorold a helyesírást! (ne haragudj, de kriminális)

2010. szept. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

bocs, tudom, hogy nem vicces a sztorid, de milyen duma már ez:

"még jó hogy nem találtam a pengét" :D ezzel totál komolytalan lett a kérdésed...

2010. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
mennyi idős vagy? nem tudsz apudnak, vagy valakinek szólni? ha hazavisz hozzátok részeg idegeneket hívd ki a rendőrséget! nem vicc!!
2010. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
15/f:S:'(
2010. szept. 2. 18:42
 5/24 A kérdező kommentje:
Nem tudok szólni apámnak ugyanis nem ismerem életemben nem láttam régebben keresztszüleimmel laktam de már oda sem mehetek semmi kép sem a nagypapám július végén halt meg a nagy mamám pedig 3éve nincs senkim sem csak az anyám de az is iszik elegem van az eglszből
2010. szept. 2. 18:44
 6/24 anonim ***** válasza:

:(

Hol laksz?

2010. szept. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
15kerület
2010. szept. 2. 18:48
 8/24 anonim ***** válasza:
A helyi családsegítő intézetbe kellene elmenned, és ott segítséget kérni. Hidd el, hogy nagyon kedvesek és segítőkészek lesznek Veled. Menj el. Csak nyerhetsz vele.
2010. szept. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
megkérem őket hogy tegyenek intézetbe :( mert hogy anyám nem dolgozik csak iszik ezt én nem bírom már szabályosan utálom demég is féltem
2010. szept. 2. 18:51
 10/24 anonim ***** válasza:
melyik utcában laksz?
2010. szept. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!