Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyiből éltek havonta?

Mennyiből éltek havonta?

Figyelt kérdés
Mennyire tudtok kijönni,ill milyen fix költségeitek vannak?
2012. ápr. 15. 21:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Még leírni is szégyellem az "ötmilliós" után, hogy mennyiből élünk :(

Én csak 4 órás állást kaptam, az fizet havonta 30 ezret. A férjem, aki középvezető helyettes, keres 100-at. Ennyiből élünk ketten, van három nagytestű kutyánk, az ő etetésük és ellátásuk elég költséges (de az utcára ezért nem fogom kitenni őket mert nem tehetnek róla). A rezsi 30 ezer körül van, telefon + internet 10 ezer, és van egy autónk, számoljunk a közel 500 forintos benzinárakkal...

És sajnos van 300 ezer forintos hitelünk is.

Összességében elég nehezen jövünk ki a pénzből. Magunkra nagyon keveset költünk, ruhát egyáltalán nem veszünk már, szórakozni nem járunk.

24/L

2012. ápr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
kedves 7-es akinek a parja 3.5 milliot keres penzugyi vezetokent. Ez Mo-n van???? akkor en ropulok menten haza!!!! En is penzugyi vezetokent dolgozok de a fizetesem kulhonban 1.5 millara forditodik le.... ez eleg szereny... persze ugyanugy ceges kocsi, benzint, biztositast ceg allja, ceges mobil, laptop, tovabbkepzes. ja erre jon evente a bonus, de meg mindig nem 3.5 milla....
2012. ápr. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Bevételünk változó,a legminimálisabb 260.000körül,a legmagasabb eddig olyan 350.000Ft volt. Mondjuk,hogy átlag 300.

Ebből 80-90ezer az albi és a rezsi,plusz 15ezer körül van a telefon,tv és a net. Utazás 40ezer körül,kaja szintén.

2012. ápr. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Nálunk 450-550k HUF bevétel mellett 50k elmegy lakásra, a többit költjük. Ez kb arra elég, hogy ne kelljen spórolni az általános dolgokon. Talán egy kisebb hitelre is elég lesz, hogy a lakást házra cseréljük. Hobbijaimra is tudok belőle költeni. Azért túl nagy lábra nem kell gondolni.
2012. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
12-es válaszoló: Igen, Mo-n.
2012. ápr. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Havonta 1 milliót viszek haza, volt már 1200.000 is. Ügyvédként dolgozom. Egyedül élek egy 2 szobás lakásban ami a sajátom így csak a havi közüzemi számlákat kell fizetnem.

Céges autóm van, internetet,telefont fizetik. Havonta olyan 200 ezerből bőven megélek ha nincsenek nagyobb ki adásaim. A többit azt le tudom tenni. Támogatni csak a szüleimet szoktam. De ők is csak akkor fogadják el a nagyon-nagyon szükségük van rá.

2012. ápr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Írnátok foglalkozást,végzettséget is?Már aki eddig nem írt.Köszönöm a válaszaitokat eddig is!:)
2012. ápr. 17. 22:38
 18/22 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Kozmetikus a végzettségem érettségivel, 3 évig dolgoztam is a szakmámban, de idén ellehetetlenített a kormány. Azóta gyárban dolgozom ki a belemet betanított munkásként. Hiába tanultam rengeteget, nem vittem semmire :(
2012. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Sajnálom:/
2012. ápr. 17. 23:12
 20/22 anonim válasza:
100%

Én egyedül élek, 100000Ft-ot keresek havonta. Saját lakásom van, + lakásrészem, abból még bejön havi 10000.

A számlákra elmegy majdnem 50000 havonta, bár, hogy jön a jobb idő,remélem a gáz kevesebb lesz :)

Mivel dohányzom, erre elmegy havonta kb 15000 Ft.

2hetente járok kozmetikushoz, az összessen 1000 Ft.

Minden héten,legalábbis 90%-ban, egyszer szórakozni megyek a barátaimmal, az havi 10-15000.

Élelemre nem sokat szoktam költeni, mert szerencsémra szüleim falunk élnek, így zöldség-gyümölcs-hús mindig van :)(Egy tipp aki "városlakó" de van terasza: egy nagy virágtartóba is lehet ültetni pár zöldséget,pl:futóparadicsomot,snidlinget,ennyivel kevesebbet kell venni)

Minden hónapban veszek 1-2 ruhát, bár általában a leértékeltek közül vásárolok:)

Ami megmarad hónap végére,azt félreteszem itthonra tartaléknak, mert bármikor jöhet valami megjavítattni való:S

Ezenkívűl van még egy életbiztosításom: az havi 8000 Ft.

Van egy megtakarítási számlám amin kb másfélmillió van, de ahhoz nem nyúlok hozzá(szokás nálunk, hogy kerek születésnapokra nagyobb összeget kapunk, illetve sajnos nagyszüleim elhúnytak már, így örököltem tőlük is valamennyit)

Ezenkívül ha marad úgy pénzem, szívesen adakozok, de nem pénzben abban nem hiszek. Menhelyeknek: élelem, pokróc. Szegényebb családoknak, tartós élelmiszer, illetve minden évben selejtezek ruhákat, és azokat is eljuttatom a rászorulóknak.

Úgy érzem ez fontos, mert hiába élek jól(legalábbis az itthoni helyzetekhez képest) egyszer én is lehetek olyan helyzetben, mikor nekem kell segítenem.

23/L

2012. ápr. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!