Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért gondolja ezt így "anyóso...

Miért gondolja ezt így "anyósom" és visszafele is így gondolja vajon? Lent. Bőv.

Figyelt kérdés

Majdnem 5 éve vagyunk együtt a párommal. Az édesanyja kedves, aranyos nő, tényleg a légynek nem tudna ártani...De van egy valami amit nem tud levetkőzni. Folyamatosan azt érzi, hogy nekem "tartozik" és ezt vissza kell adja...Ha viszek egy tál sütit, utána rögtön neki is kell adni valamit, ha teszek egy szívességet utána neki is rögtön kell. Ez amúgy nem is nagy gond, de a héten olyan dolog történt ami kicsit kiverte a biztosítékot nálam...A párom nálam volt 10 napja (egyetemisták vagyunk más-más városban). 10. nap felhívta a páromat, hogy szégyelje magát, és mostmár menjen haza, mit képzel magáról. Köpni nyleni nem tudtunk, hogy mi a baj... Amúgy is akart menni haza a párom, így haza ment. Aztán megtudtuk a hiszti okát, nem is az volt a baj, hogy a párom nem volt otthon, hanem az, hogy mit képzel magáról, miért volt itt velem annyi időt, miközben zavart engem és rajtam élősködött- az édesanyja szavaival élve. Nálunk minden közös, értem azt, hogy úgy élünk, mintha házasok lennék, tehát akinek van, az ad, ő kifizette az utat, itt meg amúgy is volt amit enni, együtt főztünk, takarítottunk, ilyesmi...

Mosmár csak arra lennék kíváncsi, hogy amikor én vagyok a páromnál arról is ez a véleménye? A párom szerint ez csak oda működik, visszafele nem így gondolja. Már többször voltam velük nyaralni meg minden, komolyan kezdek aggódni, mit gondol rólam.

Azt tudom, ha valami nem tetszene, nem mondaná a szemembe, de a páromnak se nagyon. Szerintetek miért gondolja így ennyi idő után? Jövőben összeköltözünk, az akkor mi lesz ? :-S


2012. ápr. 16. 08:40
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem ha összeköltöztök akkor már nem fogja ugy gondolni hogy a párod rajtad élösködik ugymond.

Biztos azért ilyen,mert azt hiszi h téged ennyi idő után már zavar h ott a párod,és egyetemista vagy kevés a pénzed neked is kell.


Ülj le vele és mond el neki h téged nem zavar ha ott van veled több napot a párod.

2012. ápr. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
erre csak az az egy megoldás van,ha:mondod neki,hogy te egyáltalán nem veszed ezt élősködésnek,hiszen együtt vagytok és szeretitek egymást. és ha zavarna téged valamiben akkor azt te úgy is megfogod neki mondani.
2012. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez megvolt. Mondtuk neki, hogy akkor az élősködés már 5 éve folyik :D erre rájött kicsit a dolgokra...

Én akkor sem tudom megérteni...:(

2012. ápr. 16. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!