Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések

A kérdés

Mit tegyek? Szakítsak vele vagy maradjunk együtt?

A párom az utóbbi időben nem volt olyan kedves velem, amikor nem voltunk együtt, nem igazán keresett. Amikor náluk voltam, bunkózott velem. Most kiderült, hogy másik városba ment, munka miatt és erről nem is szólt. Felmerült bennem az is, hogy megcsal, találtam ilyen jeleket, de ebben nem vagyok biztos. Évek óta együtt vagyunk, de ő nem akar továbblépni a kapcsolatunkban. De ezek ellenére is úgy érzem, szeretem, csak nem ebben az állapotában, hanem abban, amikor normális volt velem és biztos voltam benne, hogy nem csal meg.

2012. ápr. 16. 08:48  Privát üzenet  

A válasz
Ennek nem sok jövője van.Tudtod nélkül csinál már dolgokat,munka,stb.Egy idilli képet ringatsz magadban,ami már nincs meg.Nem akar előre lépni,akkor te meg ne vesztegesd rá az idődet.

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2012. ápr. 16. 09:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
10 éve együtt, megváltozott valami, szakítsak? Mit tegyek?
Hogy szakítsak? Mindketten tudjuk, hogy nem jó már együtt, de a párom nem érti meg, hogy nem lehet helyrehozni a kapcsolatunkat, és mégis ezzel erőlködik.
Mit csináljak? Jöjjek össze vele és szakítsak a párommal vagy maradjak együtt a párommal és ne foglalkozzak vele?
Szakítsak vagy sem? A barátom azt mondta h nem bízik bennem, de már 8 honapja együtt vagyunk. Mit csináljak?
Szakítsak? A barátommal 1 éve vagyunk együtt, de 2szer is olvastam már olyan msn beszélgetést az egyik volt barátnőjével ( meg kommentet közösségi portálon) ahol sziveket meg...
A barátommal 16 hónapja vagyunk együtt és ö már az eleje ota heti párszor füvezik az elején még nem tudtam de már tudom régota és azota is eléggé zavart, szakítsak vagy mit tegyek?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!