Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Szakítsak vele...

Mit tegyek? Szakítsak vele vagy maradjunk együtt?

Figyelt kérdés
A párom az utóbbi időben nem volt olyan kedves velem, amikor nem voltunk együtt, nem igazán keresett. Amikor náluk voltam, bunkózott velem. Most kiderült, hogy másik városba ment, munka miatt és erről nem is szólt. Felmerült bennem az is, hogy megcsal, találtam ilyen jeleket, de ebben nem vagyok biztos. Évek óta együtt vagyunk, de ő nem akar továbblépni a kapcsolatunkban. De ezek ellenére is úgy érzem, szeretem, csak nem ebben az állapotában, hanem abban, amikor normális volt velem és biztos voltam benne, hogy nem csal meg.
2012. ápr. 16. 08:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Ennek nem sok jövője van.Tudtod nélkül csinál már dolgokat,munka,stb.Egy idilli képet ringatsz magadban,ami már nincs meg.Nem akar előre lépni,akkor te meg ne vesztegesd rá az idődet.
2012. ápr. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!